Astral Seyahat Nedir ?

0 3.130
Merhabalar, Sevgili Canlar,
Astral Seyahat

Uyku halindeyken kişinin fiziksel bedenini bırakarak farklı mekanlarda yolculuğu olarak adlandırılır. İrade altında gerçekleşebildiği gibi bilinçli şekilde de astral seyahat gerçekleşebilir.

Seyahat esnasında herhangi bir maddenin engel teşkil etmemesi örnek olarak duvarlardan geçebilme ve tüm dünyada dolaşabilme durumları meydana gelmektedir. Göremediğimiz varlıklarıda görmeye başlandığı iddia edilmektedir. Uyanıldığında rüya görmüş hissiyatı olduğu söylenmektedir. Birçok kişi astral seyahat esnasındaki deneyimlerini paylaşmıştır. Ameliyat esnasında ya da uyurken insanlar kendilerini gördüklerini söylemişlerdir.

Seyahat esnasında gümüş kordon denilen bir kordonla insanlar bedenine bağlıdırlar. Bu kordon ancak normal ölüm halinde kopması gerçekleşir. O nedenden korkulacak bir durum yoktur. Bu tarz bir deneyim yaşamak için tamamen hem zihinsel hem de fiziksel olarak rahat olunması gerekir. Huzurlu bir müzikle transa geçerek kendini olmak istediğin yerde vizyonlama deneyimleri ile bir takım denemeler gerçekleştirilebilir.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Teşekkürlerimizle…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: İçerik Korunuyor!