Gübre Görmek

174
  • Rüyada gübre görmek (Ruhani & Spiritüel Yorum); Manevi konularda dibe vurmak manasına gelebilir. Ama kötü yorumlamamak gerekir. Çünkü her bir dibe vuruş tekrardan başlama ve sizin için yıkıcı olan bir süreç sonrasında baştan inşaa etmek manasına gelir.
  • Rüyada gübre görmek (Psikolojik Yorum); Yaşamımızda herşeyin tepe taklak olacağı ya da olduğu ve hatta mutsuz olduğumuzu sembolize edebilir. Ama şunu unutmamak gerekir. Gübre iyi birşeylerin olması öncesindeki bir durumdur. Gün sonunda gübre şekil değiştirerek hayatımıza yeni yeni ürünler çıkacağını vurgular.
  • Rüyada gübre görmek (Genel Yorum); Yaşanan deneyimlerin bize sıkıntı vereceğini gösterir. Hayatımıza zarar verici etkileri olabilir. Eğer ki bu yaşadığımız sürecinden üstedinden gelemezsek ve onu yaşanan bir deneyimin parçası olarak göremezsek bilinç altımızda kalarak daha sonrasında önümüze sorun olarak gelebilir. Bu kötü deneyimler rüyamızda bize gübre olarak gözükme durumları vardır. Problemlerimizi analiz ederek onları negatiften pozitife nasıl geleceğine odaklanabiliriz. Rüyada verilen bu mesajlara odaklanarak gidişatın olumluya çevrilmesini sağlayabiliriz. Bize gelen bir uyarı gibi düşünebilirsiniz.

Yoruma kapalı.