2017 Yılından Beklentilerimiz

Tagged: , ,

• Yayınlanan: Astroloji

Yüreğimdeki her şeyi yaradan biliyor çok acı çekiyorum haksızlık karşısında çok kaldım mucizeler istiyorum

Kurumumuzda başarılarımızla daha çok büyümek annem babam kızım eşim ve öğretmenlerim için standartlarımı yükseltmek için çok para istiyorum kayıtlarımızın artmasını istiyorum

Ev almayı ve Borsa istanbul’da çalışmayı niyet ediyorum.

Borclarimdan kurtulmak istiyorum.islerimin yolunda gitmesini ve kızımla birlikte yasayabilecegim bize ait olmasını istediğim bir evim olsun istiyorum.islerimin yürümesi için araba istiyorum.

Akademik kariyer ve bol bol Mutlu Zamanlara niyet ediyorum

Cengizkentteki istediğim 3+1 daireyi almaya niyet ediyorum ve öyle oldu

Içinde bulundugum caresiz kaldığım sıkıntıdan kurtulmaya ve finansal sıkıntıdan kurtulmaya bolluğa berekete niyet ediyorum. Allahın fettah tır kapalılikları acar rezzaktır dilediğine verir dilediginden alır

Kariyerimi yukselerek geri istiyorum

Kalbimdeki kisi ile hayatimi birlestirmek. Cocuk sahibi olmak, saglikli, sansli, guzellik, bolluk ve bereket icinde sevgi, huzur dolu bir yasam❤

Arzularıma ulaşmanın yolu parayla kesişiyor çok sıkıntılar çektim maneviyatımı kaybetmeden maddi zenginlik istiyorum artık bir an evvel

Merhaba 2017 den beklentim sağlık huzur iş para kendime ait araba Bahçeli mustakil ev Yüce Allah’ın izni ile basmelek Mikail ve bütün meleklerim 2017 de bunların gerçekleşmesine niyet ediyorum Öğlede oldu Şükürler Olsun Teşekür Ederim

Mutlu ve huzurlu olabileceğim, haksıklara uğramayacağım ve kariyerimi tamamlayacağım yeni bir iş istiyorum. Evime bereket, huzur ve sağlık istiyorum.

Oğlumun sağlıklı sıhhatli ve kusursuz bi şekilde doğması tek dileğim..öylede oldu inşallah şükürler olsun

Bütün borçlborçların bitsin ev araba alayım güzel bir işim olsun ailemle mutlu huzurlu sağlıklı olalım

Dualarımın, dualarımızın kabulü.Manevi guzelliklerle dolu maddi sıkıntıların olmadıgı huzur saglık sevgi dolu ailemin tüm insanlıgın cennette yaşabildigı cennete kabul edilebildigi muhteşem bir hayat istiyorummmm. Sonsuza dek.

15 yazı görüntüleniyor - 1 ile 15 arası (toplam 22)
Yanıtla: 2017 Yılından Beklentilerimiz
Bilgileriniz: