2017 Yılından Beklentilerimiz

Tagged: , ,

• Yayınlanan: Astroloji

ÇALIŞMAK İSTİYORUM.

Sağlıklı,şanslı,ailem ve sevdiklerimle birlikte güzellik,bolluk ve bereket içinde sevgi huzur dolu bir yaşam istiyorum..!!

Babam iyileşip tek başina yürüyebilsin erkek kardeşim mta da kadrolu devletmemuru muhendis olarak calissin ailece 4 odali genis evimiz olsunki ailemiz biraraya gelsin abim erkek kardesim kizkardesim ve ben evlenip yuva kuralim annem ben borclarimizdan kurtulalim inşallah ben de biokimya uzmani olayim inşallah

Sevgili Basmelek Mikail, sevgili meleklerim, 2107`nin tüm mucizelerine kendimi aciyorum. 2017, Mevlana bilgeliginin yayıldığı, farkindaligimizin, birlik bilincimizin arttigi, aydinlandigimiz bir yıl olsun. Maddi ve manevi zenginligim her gecen gun artiyor. Saglikliyim ve her an kosulsuz sevgiyi deneyimliyorum. Ve oyle de oldu.

Yüce Allahım in izniylemadi manevi bolluk bereket çalıştığım işte kariyer en üst basamak yayalım deki ev sağlık huzurlu ailemle yaşam ak istiyorum bütüne hayırlı ve şifam olsun amin

Sağlık,huzur,mutluluk,sevgi vererek anlamda bolluk,bereket istiyorum

Yüce allahtan 2017de bol kazanç ve kendime ait sıcak bir yuva hayırlı eş…oğlumun sevdiği bir işi yapacağı üniversiteyi kazanması ve kızımın başarılı bir iş hayatı istiyorum. Rabbim bizi senin karşına çıkmaya laik insanlardan eyle..herşey için çok teşekkür ederim

7 yazı görüntüleniyor - 16 ile 22 arası (toplam 22)
Yanıtla: 2017 Yılından Beklentilerimiz
Bilgileriniz:

error: İçerik Korunuyor!