[vc_row][vc_column][vc_wp_search][/vc_column][/vc_row]

Dilek Tahtası

Tagged: , ,

• Yayınlanan: Kişisel Gelişim

Ailemin sağlikli olması cok lüks bir hayat triblexevimin olmasi çok güzel olmak ve çok sevilmek oğlumun iyi bir üniversite kazanmasi ve kizimin iyi bir anadolu lisesi kazanmasi türkiye icin vatan sevgisi olan birinin başa gecmesi

Temiz bakımlı bir şekilde gidebileceğim sıcak, iyi insanların olduğu borçlarımı kapatabileceğim güzel bir iş istiyorum….:)

Niyet ediyorum..İCİMDEKİ YÜKSELİŞİ en iyi şekilde değerlendiriyorum.her geçen gün bilgeliğim artıyor.onları en doğru yerde ve şekilde kullanmayı biliyorum.sevgili melekelerimle işbirliği içindeyim.ailemle çok mutluyum.uyum içindeyiz,sağlıklıyiz zenginiz.Didim de bir cafe açtım.işleri mükemmel şekilde ilerliyor.tayinim de tam istediğim okula çıkıyor.ödemelerimizi kolaylıkla yapıyoruz,istediğimiz mülkleri kolaylıkla ve kârlı bir şekilde aliyoruz.volkan çoktan sigarayı bıraktı.bolluk ve şans bize her yerden akarak geliyor,kabul ediyorum benim ve bütünün en yüce hayrına diliyorum .teşekkürler.

Borçlarımı ödeyip kuş gibi hafiflemek istiyorum.insallah bir yuva diyebileceğim bir evim ve bir arabam olur.

Saglikli ve cok mutluyum tum sevdiklerim yanimda istedigim cok guzel bir evde yasiyorum borcum yok cok sukur hayalimdeki triplex yazligim var bir surude param var banka hesabimda allahima binlerce sukurler olsun ve oylede oldu tesekkur ediyorum sevgiyle hayatimdalar cok sukur aminn

Çok sağlıklıyım ve mutluyum.ben ve eşim işyerinde güzel bir mevkiye geldik ,cumartesi günleri çalışmiyorum artık her günüm bolluk ve bereket içinde mucizelerle dolu dolu geciyor huzurlu bir ailem var .eşim ve ben birbirimizi cok seviyoruz bütün borclarimizi ödedik luks bir siteden ev aldik ve istediğim arabayi da aldik kızlarim teog da başarılı oldular ve istedikleri okula yerleştiler.ve öyle de oldu teşekkürler

Hepimizin mutlu sağlıklı huzurlu olduğu hayalimdeki evime taşıdığım istediğim ve sevdigim biriyle hayatımı birleştirdiğim çocuklarım zamanı gelince çok iyi şartlarla iyi iş sahibi olmaları ve oyle de oldu şükürler olsun Allah’ım

Antakya Bahçelievler de dubleks evim var ve lüks otogaleri iş yerim ver çocuklarım seçtiği meskelerde tahsili eşim ben çocuklarım sağlıklı mutlu ve huzurluyuz ve Oylede Oldu Teşekkür ederim 😘💑❤💜💗💖

Önce sağlık annem babam kızım eşim ve kendim için bol para öğretmenlerimin ihtiyaçları annem babam kızım kendim eşim için standartları yüksek bir yaşam kurumda öğrenci sayısının 150 olması yeni yerin hayırlı bol kazançlı olması ve başarı istiyorum Şubat 15 ine kadar arabanın satılmasını istiyorum ve öylede oldu teşekkür ederim

Antakya Bahçelievler de dubleks evim var ve lüks otogaleri iş yerim ver çocuklarım seçtiği meskelerde tahsili eşim ben çocuklarım sağlıklı mutlu ve huzurluyuz ve Oylede Oldu Teşekkür ederim 😘💑❤💜💗💖

Şu anda hayatımda olan sevgilimle güzel ve mutlu bir evlilik yapmak istiyorum en kısa zamanda.
    Sağlık sorunlarım düzelsin istiyorum.
    Ankara’da Öğretim görevlisi kadrosu olsun istiyorum.

Ve öyle de oldu şükürler olsun. Amin.

Eşim,ben ve ailem çok sağlıklıyız. Eşim beni çok seviyor. Dükkanımın işleri çok iyi çok büyük kazançlar kazanıyoruz. Bankada ve kasada yüklü para var ve heryerden paralar geliyor çok güzel ev ve araba aldık. Borcumuz yok.Zayıfladım ve çocuğum oldu. Çocuğum çok saygılı ve sevgi dolu iyi mertebelere geldi. eşim,ben ve ailem çok mutluyuz huzur doluyuz mutlu,neşeli ve sevinçliyiz ve öylede oldu şükürler olsun, şükürler,olsun şükürler olsun.

Cok yurekten burda yazilan tum niyetlerin gercek olmasini diliyorum. Herkesin tek tek istediklerinin gerceklesmesini istiyorum.Benim de diledigim iki niyetimin gerceklesmesini niyet ediyorum.

Allahım çok sevdiğimin tekrar bana dönmesini affetmesini beni olduğum gibi kabul etmesini sağlık huzur içinde olmamıza ayrıca borç batağına düştük bir mucize ile olmasını niyet ettim ve diliyorum amin ve öylede oldu şükürler olsun. Sevgilerimle teşekkür ederim

Yüksek lisansım bittiği esnada bir üniversiteden çok iyi bir teklif aldım ve göreve başladım. Tamda hayalimdeki gibi hayırlı biri ile evlendim. Ben, ailem ve çevremdeki herkes sağlıklı ve mutlu. Hergün bolluk ve bereketim artıyor. Tahtaya yazan tüm herkesin dileklerinin gerçekleşmesini seçiyorum. Benim ve bütünün en yüce hayrını diliyorum. Ve öyle de oldu.

15 yazı görüntüleniyor - 1 ile 15 arası (toplam 37)
Yanıtla: Dilek Tahtası
Bilgileriniz:

error: İçerik Korunuyor!