Dilek Tahtası

Tagged: , ,

• Yayınlanan: Kişisel Gelişim

Dgs de 50net mat.yapiyorum. kaderimdeki adamla tanistim sevgili oldum ve evlendim.tayinim khbde iyi bir servise cikti. Istedigim arabami aldim.borclarimi sifirladim ve bereket bana akiyor. Birikim yaptim. Avrupayi gezdim. Dgsde uü hemsirelik n.o.kazandim. saglikli ve mutlu olduk. Sevdiklerimle birklte. Ulkem ve dunyaya baris yeniden hakim oldu. Hastalar sifa buldu. Derdi olanlar derman. Ve hersey oyle oldu

Yüce Allahım
    Ben meleklerimden bu hafta çok zengin olmayı diliyorum
    Ve dileğim bugün gerçekleşti
    Ve öylede oldu
    Şükürler olsun
    Teşekkür ederim
    Sizi Seviyorum

İzmir Narlıdere de müstakil, doğalgazlı,bahçeli, dubleks evim var.
    Mini cooper arabam var.

Sağlık mutluluk huzurlu bir aile sevdiklerimin geri gelmesi.

Oglum ve kızıma çok mutlu,sansli başarılı paralı sevgi ve saygı dolu yuva kurmalarına niyet ediyorum,eşimle bana işimizde çok başarıya cok paraya mutluluk ve huzura hepimize sağlığa niyet ediyorum ve öyle de oldu.

Aydanla evlendik herşey çok huzurlu ve aşk dolu ikizlerimiz oldu kocaman kendımıze ait bahçeli dublex bir evimiz arabamızı yeniledik aydan iki tane tercümanlık bürosu açtı ailelerimizle beraber huzurlu bir yaşam içindeyiz aydanla birbirimizi cok sevıyor ve cok asıgız kızımız oğlumuz ve eşim aydanla hayat bolluk bereket aşk huzur içinde teşekkür ederim

Yüce Allahım hayırlısıyla ve kolaylıkla eşim Nevres in iş bulmasına niyet ediyorum

Isimi esimi ve hayalimdeki evlerimi istiyorum bol bol ve bereketli rizik bol para refah içinde sevdiklerimle bir ömür diliyorum bütünün ve bizim bağrımıza şükürler olsun şükürler olsun şükürler olsun.

Hayalimde kurduğum hayata kavuştum..Borçlarımdan kurtuldum,kızım ve oğlum mesleklerinde başarının en üst seviyesine çıktılar sağlıklı ve mutlular..Ben de arzu ettiğim hayatı keyifle huzurla yaşıyorum..ve öyle oldu teşekkürler…

Şu an ki içinde bulunduğum problemim tamamen benim istediğim şekilde bitti şükürler olsun.annem oğlum ben sağlıkla huzurla mutlulukla bolluk bereket içinde yaşıyoruz istediğim herşey kolayca bana akıp geldi ev araba iş yeri,oğlum okul hayatında çok başarılı oldu Ve çok iyi bir mesleği oldu hiç bir sıkıntımız kalmadı Ve öylede oldu şükürler olsun Teşekkürederim

Guzel ama ettiğiniz bu dilek ile hayat size sadece borç ve borclarinizi ödeyecek kadar parayı verecektir. Yanlış mesaj bu. Rahat ve huzur içinde yaşamama yetecek kadar gelirim olsun istiyor ve niyet ediyorum deseniz daha iyi olur gibi..

yüksek pozisyonda bir iş fırsatı istiyorum ve kalbimdeki kişiyle hemen barışıp onunla bir yuva kurmak istiyorum borçlarımın çok çabuk temizlenmesinin ve çok güzel bir ev ve araba almak istiyorum kızımın çok başarılı bir eğitim hayatı geçirmesini mutlu bir yaşam sürmesini tüm kalbimle arzuluyorum
    ve öylede oldu şükürler olsun…. 🙂

Kızımın dershanesi meb iznini aldı, çok güzel bir düğünle evlendi ve çok mutlu, kız kardeşimin yeni evi ve yeni eşyaları çok güzel mutlu ve sağlıklı, erkem kardeşim eşi kızı çok mutlu sağlıklılar, benim urla iskeledeki evim bitti huzur ve sağlıkla yaşıyoruz, bütün borçlarımız bitti e eköiliğimin tadını çıkarıyorum. Ve öyle de oldu şükürler olsun. Teşekkür ederim.

Bende sevdiğim kişinin tekrar beni sevmesini ve herşey eskide oldugu gibi olsun İnşallah. RABBİM ol desin ve olsun.ve öylede oldu.Amin

Arnavutköy’de sahildeki ankara aptnında 3.katta büyük balkonlu bir evim var.
    Bana çok aşık,benim de ona çok aşık olduğum bir sevgilim var. Huzurlu,mutlu çok güzel bir ilişkimiz var.
    Çok istediğim bir dizide çok istediğim bir rolü oynuyorum ve bol bereketli paralar kazanıyorum.
    Çok istediğim bir tiyatroda çok istediğim bir rolde ve oyunda oynuyorum.
    Ve öyle de oldu…

15 yazı görüntüleniyor - 16 ile 30 arası (toplam 37)
Yanıtla: Dilek Tahtası
Bilgileriniz: