Ev Olumlaması…

Tagged: ,

• Yayınlanan: Bolluk

Istanbul sancaktepe sarigazi dr tripleks önü bahceli bir evim olsun insallah icinde çocuklarımla torunlarimla yasayabilecegim.Hayirlisiyla olsun insallah.

Antalya da hayallerimdeki gibi güzel Bahçeli bir ev vede alanyada kucukte olsa havuzlu Bahçeli sitede bir ev istiyorum aminnnn

İstanbul sancaktepe sarigazi de tripleks önü bahceli ve havuzlu bir evim olsun insallah. Icinde cocuklarimla torunlarimla mutlu huzurlu bir ev nasip et Allahim hayirlisiyla öyle de oldu şukurler olsun

Bir evim olsun büyük ve huzurlu sağlıklı çocuklarımla eşimle sıcacık yuvamız olsun istiyorum ve istedim ve öyle olduda şükürler olsun

Tüm ama tüm borclarimi ev kredimin borcunu bitirmek ve artik evimin icinde tamamen benim oldugunu bilerek bunu huzurla hissederek yasamak istiyorum. oyle de oldu sukurler olsun . Tesekkur ederim…. Hepimizin hersey diledigimiz gibi olsun…
    Sevgiler…

Denize çok yakın neresi olursa olsun.Sakin huzurlu Bir ev istiyorum .

Kagithanede hasbahce manzarali bir evim olsun ve oylede oldu tesekkurvediyorum sukurler olsun amin❤

Canakkale kucukkuyuda mustakil tripleks yazligim oksun ve oylede oldu tesekkur ediyorum sukurler olsun ❤

İzmir sahilevlerinde eşim Oğlum ve kızımla huzurla mutlulukla sağlıkla yaşayabileceğimiz iki katlı çatılı 500 m2 Bahçeli havuzlu ve kış Bahçeli palmiye ağaçlarıyla dekore edilmiş zevkime uygun ferah kullanışlı huzur bulacağımız bir villa istiyorum.ve şimdi hayalim gerçek oldu.teşekkür ederim çok şükür…

Bir bahçenin içinde iki katlı havuzu olan terası olan çok şirin mi şirin bir evim olsun istiyorum ve öylede oldu şükürler olsun

sidede çok güzel villam bahcesinde havuz ve ankarada güzel dekor edilmiş evlerim var .oldu bile şükürler olsun .meleklerin kanatlarında bana geliyor .teşekkür ediyorum meleklerime

deniz kenarı bir yerde iki katlı havuzlu bahçeli lüks bir evim olsun istiyorum ve öylede oldu Şükürler olsun

Bahçe içinde dubleks bir evim olsun önünde göl arkası orman olsun ağaçlar ve çiçekler le dolu olsun beyaz olsun allahım bana nasip etsin güzel 2 tane bisiklet olsun yalova korukoyde bir de yazlık olsun evren bana bunları getirsin …kucuk prens imle ailemle mutlu etsin … melekler her daim yanında olsun … mevsim hep bahar olsun….amin

saglikla once bir isyeri sonra antalyada vila vede vanda vila istiyorum buyuk ismerkezlerim olsun istiyorum

Denize sıfır çok geniş bir evim olsun onu havuzlu Araban olsun suan kiralık olan dükkanım benim olsun yaşadığım şehirde dubleks gönlüme göre bir evim olsun bolluk bereket şans huzur saglik dostluk param olsun ve öyle de oldu şükürler olsun

15 yazı görüntüleniyor - 16 ile 30 arası (toplam 53)
Yanıtla: Ev Olumlaması…
Bilgileriniz:

error: İçerik Korunuyor!