Hayatınızda neye sahip olmak istiyorsunuz? Sizde Yazın

• Yayınlanan: Melekler

• Yönetici

Ben çok kazançlı ve rahat olacağım bir iş istiyorum.
    ve öylede oldu.
    dilerseniz araba istiyorum, ev istiyorum, apple tv istiyorum gibi minik dileklerinizi yazın ve olması adına ilk adımı atın..
    En kısa sürede olur ve burda olduğunu tekrar yazarım…

Ben ev istiyorum önce ve sonra düzenli bir iş 🙏🙏🙏🙏🙏🙏amin

Bol kazanç para mutluk huzur

Sevdiğim kadına kavuşup onunla bir evimiz,yuvamız olsun istiyorum,düzenli getirisi olan bir iş

Iş hayatımda bol para kazanmak ve mutlu olmak istiyorum.

Sevdiğim insana kavuşup evlenmek

Bol kazancli ve rahat bir is sahibi olmak bir ev ve araba satın almak istiyorum huzurlu sağlıklı başarılı bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürmek istiyorum ve öyle de oldu şükürler olsun teşekkür ederim

Ev almak istiyorum

Ben hayatim boyunca sans, mutluluk, huzurlu olacagim guzel bir ev istiyorum. Tesekkur ederim ve öyle de oldu bolluk, bereket zenginlik istiyorum bunu hak ediyorum ❤❤❤❤❤❤❤❤

Ev ve araba istiyorum tabi önce borçlarımdan kurtulmak istiyorum

Odtu endustri muhendisligini kazanmak istiyorum.yurtdisinda master yapmak istiyorum.cok uluslu bir firmada calismak istiyorum..guzel huzurlu konforlu evim olsun tabiki..`

ev araba çok para çok huzur borçsuz bir yaşam elimden geldiğince insanlara maddi manevi yardım ve hayalini kurduğum çiftlik.teşekürler…

evimizin kredi borçları hemen bitsin ve sıfır bir arabam olsun istiyorum 🙂 ve öyle de oldu teşekkür ederim…………

ve maddi manevi bolluk bereket istiyorummm

Sağlık mutluluk neşe huzur ve somut olarak kariyer bol kazançlı iş güç sahibi olmak istiyorum. Çok lüks Bahçeli deniz manzaralı havuzlu bir ev istiyorum ve son model bir bmw araba olsun istiyorum . Çok kariyerli çok güzel çok güçlü bir kadın olmak istiyorum. Oğlumla refah huzur sağlık içinde yaşamak istiyorum ruh esimle yaşlanmak istiyorum ve ruh eşim en kisa zamanda beni bulsun istiyorum. Hayirlisi olsun şimdiden teşekkür ederim sizi ve herseyi cok seviyorum .Inşallah olur bütün dileklerim. Amin.

15 yazı görüntüleniyor - 1 ile 15 arası (toplam 90)
Yanıtla: Hayatınızda neye sahip olmak istiyorsunuz? Sizde Yazın
Bilgileriniz:

error: İçerik Korunuyor!