Hayatınızda neye sahip olmak istiyorsunuz? Sizde Yazın

• Yayınlanan: Melekler

Sağlıklı olmak istiyorum.Yök_Dil sınavını kazanmak istiyorum, yüksek lisans yapmak istiyorum,para istiyorum,zenginlik, bolluk bereket istiyorum,Peugeot 2008 araba istiyorum, bahçenin içinde müstakil bir ev istiyorum.Öyle de oldu.

Hayalimdeki evi istiyorum ve hak ediyorum bolluk bereket icinde yasamayi seciyorum simdiki zenginligimin devamini istiyorum ve oylede oldu tesekkur ediyorum❤

Sağlık huzur islerimin açılması kimseye muhtaç olmadan kendi ayaklarımın üzerinde durabilmek

Kimseye ihtiyaç duymadan hayatımın geri kalanını huzur ve mutluluk içinde kendime ait bir evde çocuklarımla beraber hayatımı sürdürmek dileğim

Esim Abdullah taşeron iscisi kadrolu isci olmasini istiyorum

Ruh esimle evlenmek, cocuk, aile, ev, guzellik, sans istiyorum ❤❤❤❤❤❤

Borçlarımın tamamıyla ödeyebilip sağlık huzur neşe ve bolluk bereket dolu sorunsuz bir yaşam 🙏🏻

Borçlarımın tamamıyla ödeyebilip sağlık huzur neşe ve bolluk bereket dolu sorunsuz bir yaşam 🙏🏻

İşimde en iyisi olmak, tanınmak ve tavsiye edilmek istiyorum, emeğimin karşılığının huzur ve bereket olarak geri dönmesini istiyorum ve bunun için çalışıyorum. Varlığımın karşılıksızca paylaşabileceğim ve ihtiyaçlarımızdan artırıp inançlarım için harcayabileceğim kadar artmasını diliyorum. Evrenin herkese yetecek bereketinden nasiplenmek ve gelecek kaygısı duymamak istiyorum.

Paranın bolluk ve bereket içinde hayatıma gelmesini diliyorum. Ve öylede oldu. Teşekkürler

Ben dükkanı devretmek ve parasıyla bi araba almak istiyorum ve öylede.oldu şükürler olsun Rabbime Aminn meleklerime Aminn evetttttttttt

Sürekli bir iş istiyorum bir iş var ve onun olmasını diliyorum ne olur olsun

Rahat çalışacağım ve çok para kazanacağım bir iş istiyorum. Ve öylede oldu 🙏🙏🙏🙏

Rahat çalışacağım ve çok para kazanacağım bir iş istiyorum. Ve öylede oldu 🙏🙏🙏🙏

Is istiyorum sürekli bir iş ve kalbimdeki işim olsun diliyorum ne olurr

15 yazı görüntüleniyor - 16 ile 30 arası (toplam 89)
Yanıtla: Hayatınızda neye sahip olmak istiyorsunuz? Sizde Yazın
Bilgileriniz: