Hayatınızda neye sahip olmak istiyorsunuz? Sizde Yazın

• Yayınlanan: Melekler

Okulumu bitirip meslek sahibi olmak, ve evlenip bir yuva kurmak maddi manevi bolluk ve bereket istiyorum. Ve öylede oldu şükürler olsun amin

Okulumu bitirip meslek sahibi olmak, ve evlenip bir yuva kurmak maddi manevi bolluk ve bereket istiyorum. Ve öylede oldu şükürler olsun amin

Sağlık huzur mutluluk bolluk ve bereketin getirdiği nimetlerden faydalanmak istiyorum.

Bir evim olsun istiyorum, arabam ve sağlıklı bir çocuk..

Oncelikle borclarimdan kurtulup rahat ve huzurlu bir hayat istiyorum, oglumun iyi bir universiteye girmesini daha sonra da guzel bir ev ve araba istiyorum tesekkurler ve oyle de oldu sukurler olsun.

Ev ve son model araba istiyorum ve öyle de oldu teşekkürler

Bütün hayatını işimi evini kurabileceği 105 binlira istiyorum biliyorum ki meleklerin gücünle olacak teşekkür ederim

Kendi işimi kurmak güçlü bir işkadini olmak ve gizli yeteneklerimi keşfedip bu konuda neler yapabileceğimi bilmek isterim.

ben bir an önce mutlu olmak, secdiğim insanla birlikteliğim güzel bir şeklde sonuçlanmasını istiyorum. güzel bahçeli bir evim olsun. tüm maddi sıkntılarım bitsin. huzur içinde sağlıklı olarak yaşamak istiyorum. böylede olacak buna inanıyorum.

Herşeyden önce sağlık diliyorum.babanın iylesmesini,ailemle çok mutlu huzurlu günlerimiz in olmasını ve kendime ait bir kazanç ve arabam olmasını birde babamın çok istediği çocuklarıyla memleketine gitmesini dünya gözüyle diliyorum ve öylede oldu şükürler olsun

Önce sevdiğim insana kavuşup biran önce evlenmek ve huzurlu yaşayabilwceğimiz bir ev istiyorum. Ve öyle de oldu. Amin. Teşekkürlerimle ışıkla ve sevgiyle kalın.

Hayirli evlat istiyorum.ailemize cok beklediyimiz bebeyimizin katilmasini istiyorum.tek isteyim bu.bir hayirli cocugumuz olsun.

Çok güzel huzurlu mutlu bir aşk istiyorum🙏🏻🙏🏻

Sevdigim adamla evlenmek istiyorum. Ailemle sevdiklerimle Sağlık mutlu huzurlu bir şekilde yaşamak istiyorum. Bolluk ve bereketli bir hayatım olsun istiyorum hem maddi hem manevi ve atanmak istiyorum😊

Evim olsun içinde eşim ve çocuklarımla mutlu sağlıklı yaşamak ve iş sahibi olup emekli olmak istiyorum.en kısa zamanda olmasını diliyorum

15 yazı görüntüleniyor - 31 ile 45 arası (toplam 89)
Yanıtla: Hayatınızda neye sahip olmak istiyorsunuz? Sizde Yazın
Bilgileriniz: