Hayatınızda neye sahip olmak istiyorsunuz? Sizde Yazın

• Yayınlanan: Melekler

Evim olsun içinde eşim ve çocuklarımla mutlu sağlıklı yaşamak ve iş sahibi olup emekli olmak istiyorum.en kısa zamanda olmasını diliyorum.

Ev araba cok para ailemle mutlu ve huzurlu bi yasam

Çok güzel bir guzellik salonum olsun askerdeki oğlum sağ selamet evine gelsin güzel bahceli evim güzel bir arabam kizim üniversite yi basariyla bitirsin sağlıklı mutlu huzurlu kariyerli guzell rahat refah bir hayat nasip olur inşallah ve öyle de oldu

tum kalbimle sevdigimle kavusabilmemizi diliyorum .

Mutlu huzurlu sağlıklı olabileceğim bol kazançlı bir işe girip kendi ayaklarım üstünde durmayı özgür ve başarılı olmayı istiyorum 👌🏻 Ve öylede oldu 🙏 Şükürler
    Rabbime 🙏

Önce sağlık mutluluk çok para ev kendi işim güzel umut yarınlar barışın olduğu bir gelecek

Önce çocuklarım ve eşimle sağlıklı bir hayat,ev,aklımda isimde çok başarılı olmak istiyorum. Basarilarimin alkislanmasini istiyorum ve para istiyorum dilediklerimi rahatça alabilmek için öylede oldu.

Borçlarımdan kurtulmak ve rahat bir nefes almak istiyorum :(((

Sağlık,huzur,mutluluk kariyer,aşk ,ve barış ve öyleee oldu..

Ev istiyorum,

Çocuklarımla kimseye muhtaç olmadan yaşayabilecek kadar gelirim olmasını isterdim çocuklarıma tek başıma bakabilecek gücümün olmasını isterdim

Hayırlısıyla bir ev bir araba istiyorum Rabbim den sağlık mutluluk huzur bereketli bir hayat evlatlarimida tüm kötülüklerden uzak olsun istiyorum inşallah öyle olur…

Bolluk bereket maddi manevi her anlamda bolluk bereket zenginlik istiyorum ce öylede oldu teşekkür ederim.

Sağlik mutluluk bolluk ve bereket kızimin çocuk sahibi olması oğlumun eğitiminde başarılı olması iyi bir üniversite kazanmasını ve bir yazlık istiyorum

Huzurlu ve iyi maasli is istiyorum

15 yazı görüntüleniyor - 46 ile 60 arası (toplam 89)
Yanıtla: Hayatınızda neye sahip olmak istiyorsunuz? Sizde Yazın
Bilgileriniz: