Hayatınızda neye sahip olmak istiyorsunuz? Sizde Yazın

• Yayınlanan: Melekler

Eşime düzenli getirisi olan ve benim kendi ailemin yaşadığı şehirde yeni bir iş istiyorum ve evimi taşımak. Eşim, kızım, kendim, annem ve babama sağlıklı, mutlu, huzurlu, bereketli bir ömür diliyorum. Hepimizin hayatına olumlu olanı çekmek ve hep onda kalmak istiyorum. Kızım için başarı diliyorum. Memlekete huzur ortamı diliyorum. Mutlu ve iyi insanların çoğalmasını…….. Teşekkür ederim ❤️

Tüm borçlarımın hepsini ödemek huzur mutluluk bol kazançlı ve bereketli işlerimin olmasını kızımın istediği üniversiteyi kazanmasını niyet ediyorum oldu oldu oldu

Ben iyiye layığım mutluluğa sağlığa. Huzur bulsun beni şans neşe bulsun.her konuda bolluk. Ve öylede oldu . Şükürler olsun. Teşekkür ederim

Her konuda kendim ve sevdiklerim adına önce sağlık ve huzur mutluluk neşe istiyorum. Hayırlısı ile hayalimdeki arabayı istiyorum. Bütün hayallerim gerçek olsun ve öylede oldu. Şükürler olsun
    Teşekkür ederim

evim olsun param gelsin param olsun erkek arkadaşımla barışıyım saglığın düzene girsin

Dubleks bahçeli enerjisi yüksek sevdiklerimle eşim çocuklarımla mutlu huzurlu aşk sevgi saygı bolluk bereket zenginlik içinde yaşayacağım ev istiyorum araba istiyorum kişisel gelişim alanında başarılı olmak istiyorum ve öylede oldu şükürler olsun

Ben bilge ruha ve tum inceliklerine sahip olmak hayat amacimi anlamak istiyorum. Ruhum dusuncelerim hislerim butun olsun istiyorum. Kotu insanlardan arinmak sadece insan oldugum icin belli haklara belli sinirlara sahip olmak istiyorum

Herşeyden önce sağlık dilerim ve sonrada borçlarımı bitirip idealimdeki mesleği yapmayi diliyorum bütün dileklerimdileklerimin gerçekleşeceğine inaniyorum

Basarili bir kariyer + evlilige giden dogru adamla mutlu bir iliski + bereket bana yagiyorr + iyi bir araba aliyorum + sevdiklerimin dilekleri gerceklesiyor + ulkem icin huzurlu ve mutlu gunler geliyor… ve oyle de oldu. Sukurler olsun.

Sağlık sağlık sağlık çocuklarımın en iyi okullarda okuması.

Kızıma sağlık istiyorum bir evalmak istiyorum bolluk bereket sağlık huzur mutluluk ve zenginlik istiyorum ve öylede oldu teşekkür ederim..

Cumbalı bir ev istiyorum. Çift kabin kamyonet istiyorum. Ödemelerimi düşünmeden yapabileceğim bir gelir istiyorum. Oğlumun mutlu olacağı bir üniversiteye girmesini istiyorum. Oğlumla birlikte huzurlu, sağlıklı, bereketli bir hayat diliyorum. Şükürler olsun, öyle de oldu.

Bol kazançlı ve sürekli olarak çalışacağım hayatımın işini güzel bir ev,sağlık mutluluk huzur dolu günler istiyorum.Maddi ve manevi sıkıntısız bir hayat diliyorum…Ve öylede oldu

Önce sağlık huzur mutluluk daha sonra şu anda ayrıldığım işyerine üst düzey yönetici olarak atanmak istiyorum🙏

Tetaslı dublex ev ve jeep istiyorum

15 yazı görüntüleniyor - 61 ile 75 arası (toplam 89)
Yanıtla: Hayatınızda neye sahip olmak istiyorsunuz? Sizde Yazın
Bilgileriniz:

error: İçerik Korunuyor!