Hayatınızda neye sahip olmak istiyorsunuz? Sizde Yazın

• Yayınlanan: Melekler

Saglik araba esimin emekli olmasini cocuklariminev sahibi olmasinievlerinde mutlu olmalarini birde araba sahibi olmalarini istiyorum oylede oldu tesekkurler

Bi istedigim isim olsun sevdiğin insanla evlemek

Ogluma ticaret kizima hayirli es guzel bir ev bolluk bereket zenginlik

bol kazanç mutluluk şans şahane bir ev sağlık güzellik

Öncelikle sağlık, bolluk,bereket, zenginlik,ev, yazlık,araba, mutluluk,huzur ,ihtiyacı olana yardım etmek, ailemle,çocuklarımla ,mutlu huzurlu yaşamak istiyorum, hayırlı olsun dualarım kabul olur inşallah amin teşekkürler ediyorum….

İhtiyacı olanı da ,olmayanı da bolbol yedirip içirmek , ihtiyacı olanlara i$ imkanı sağlamak ,sağlıkla , eşimle ,huzurla dünyayı gezmek 😍

Sevdiğim kişinin dünya ve ahiretteki eşim olmasini huzurlu bir sekilde beraber bir yyaşam sürmek istiyorum ve öylede oldu teşekkür ediyorum

Sağlık bol para huzur mutluluk istiyorum Amin

Doğrudan satış işimde satış yapabilmem, büyük cirolarla satış hacmimi genişletmem ve kariyer basamaklarında en üst seviyeye ulaşmam, bu işim gereği dünyanın her yerine gitmem.

Doğrudan satış işimde satış yapabilmem, büyük cirolarla satış hacmimi genişletmem ve kariyer basamaklarında en üst seviyeye ulaşmam, bu işim gereği dünyanın her yerine gitmem. Ve öyle de oldu. Allah’ıma şükürler olsun.

Doğrudan satış yaptığım alanda bolluk ve bereket içinde nimetlerim katlanarak artsın. Ve öyle de oldu.

Şu an başımda kötü bir olay var onun tam benim istediğim gibi sonuçlanmasını istiyorum Ve öylede oldu şükürler olsun teşekkürederim 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🍀

Önce saglık ve huzur istiyorum bol kazançlı keyifli bir iş istiyorum
    Bir ev istiyorum bol param olsun dünyayı gezmek istiyorum coçuğuma iyi bir gelecek istiyorum

Sevdiğimle yeniden beraber olmak istiyorum
    “Kün fe yekün”

14 yazı görüntüleniyor - 76 ile 89 arası (toplam 89)
Yanıtla: Hayatınızda neye sahip olmak istiyorsunuz? Sizde Yazın
Bilgileriniz: