Hıdırellez Dilekleri

Tagged: 

• Yayınlanan: Bolluk

Su andan itibaren Mutlu huzurlu sağlıklı maddi manevi zengin bir ömrüm olsun…bolluk bereket enerjisini her an mıknatıs gibi çekeyim…elimi attığım çoğalsin…evim eşyalarım arabam bana hızla gelsin…daima kaliteli ve imanlı insanlar etrafımda olsun…seveyim sevileyim….her daim koruma altında güvenli bir yasamim olsun…

Su andan itibaren Mutlu huzurlu sağlıklı maddi manevi zengin bir ömrüm olsun…bolluk bereket enerjisini her an mıknatıs gibi çekeyim…elimi attığım çoğalsin…evim eşyalarım arabam bana hızla gelsin…daima kaliteli ve imanlı insanlar etrafımda olsun…seveyim sevileyim….her daim koruma altında güvenli bir yasamim olsun…

Şu an itibariyle hayatımı bolluk-bereket,şans,mucizelerle ve çok tutkulu bir aşkla yaşamayı seçiyorum.
    Ve öyle de oldu şükürler olsun… 🙂

Şuan itibaren maddi manevi bolluk bereket olsun. Elimi attığım her şey çoğalsın. Sağlık, huzur, mutluluk ve aşk olsun

Sevdiklerimle beraber hayatım maddi manevi bolluk bereketle dolmasına ve yapmayı hayal ettiklerimin gerçekleşmesine niyet ediyorum.
    Ve öyle de oldu şükürler olsun

Denize çoooook yakın Akçay da 3 kocaman odalı 1 , ferah kocaman salonlu , kocaman mutfağı ve kocaman banyosu olan rutubetsiz , tertemiz , düz giriş oğlumla rahat girip kullanabileceğim bir yazlık ev 🌞🏠🏊🏻☀️🏖🌊🗝🔑 ; ihtiyaçlarımı rahatlıkla gönlümün gözümün ve aklımın kalmayacağı şekilde karşılayabileceğim sürekli artan bolluk ve bereketle taşan para 💰 🏦💸💵💴💶💷💎 ; sürekli sağlık sıhhat ve esenlik hali ; oğlumun ayağa kalkıp yürümesi , anneciiim diye bana sarılması , bülbül gibi şakıyıp derdini sevincini bana anlayabileceğim gibi snlatması, bezden kurtulması ; borçlarımdan rahatlıkla sıkıntı çekmeden kurtulabilmeyi diliyorum. Dokunduğum çoğalsın sevginin ışığı yolumu aydınlatsın. Hızır ve İlyas’ın yüzüsuyu hürmetine Allah’ım dileklerimi kabul et Ya Rabbim ; ve öyle de oldu şükürler olsun 🙏🏻😇❤️

Allahım. Küçük kardeşim sevdiği sevildiği bol kazançlı uzun soluklu bir işe sahip olsun

Diğer kardeşim işine ailesine tüm özgürlüğü İle kavuşsun.

Oğlum sağlığına kavuşsun Ve yırt dışında istediği Master programına kabul edilsin ve gidebilsin hayırlısı İle. Stajını yaparken giderken ve sonrasında mutlu bahtiyar olsun.

Ben işimde başarılı Ve bol kazança berekete sahip olayım. İstediğim iş imkanları istediğim ve hayırlı bir şekilde bana gelsin.

Annem teyzem mutlu Ve sağlıklı oldun.

Tüm yeğenlerin sağlıklı mutlu be eğitimlerinde kısmetli ve istefikleri imkanlara sahip olsunlar.

Rşim işinde mutlu ve başarılı olsun. İsteyerek çalışsın.

Evimize bolluk bereket bol kazanç ver yarrabim.

İhtiyacı olan herkese yardımcı ol yarabbim

Bu güzel vatanımızdan barış ve mutluluk eksik olmasın. Bütün bunlar bizlerin ve bütünün hayrına olsun. Ve öyle de oldu. İnşallah

Şu andan itibaren eşime iyi bir iş, kendi aileme yakın daha iyi bir ev, bu ev içerisinde çocuklarım eşim aile dostlarım anne babamla sağlıklı, mutlu, bolluk ve bereket içerisinde bir hayat seçiyorum kendime. Kızımın başarı ve mutluluklarını bu yeni yaşamımda çokça görebilmeyi diliyorum. Öyle de oldu, şükürler olsun 🙏🏻❤️

tabi kızlarımın olacaktı o. Kızıma bir kız kardeş verebilmeyi seçiyorum gelecek için. Amin

Anneme ve kendime Harika deniz manzaralı 4+1 evlerimiz olsun. Evlerimizi İstediğimiz gibi dayayıp döşeyelim. Borçlarımızın hepsini rahatlıkla ödeyelim. İşimde çok başarılı olup , kimseye muhtaç olmadan kendimin ve çocuklarımın yaşamını en iyi şekilde sürdürebilecek kadar çok kazancım olsun. Sağlık , mutluluk huzur bolluk bereket iman ve ihlas işyerimden ve evimden eksik olmasın. Çocuklarım en iyi okullarda en başarılı şekilde okuyup, en iyi meslek sahibi olsun. Annem babam eşim çocuklarım ve ben daima sağlıklı mutlu huzurlu ve zenginlik dolu bir yaşam sürelim. Ve öyle oldu şükürler olsun teşekkürler Amin

Şu andan itibaren
    Sevdiklerimle beraber hayatımın maddi manevi bolluk bereketle dolmasına ve yapmayı hayal ettiklerimin gerçekleşmesine niyet ediyorum.
    Ve öyle de oldu şükürler olsun

Şuan itibarıyla maddi manevi bolluk olsun ellimi attığım heryer coğalsın hayal edemiyeceğim kadar bolluk olsun hayatımda saglık ve huzur olsun islerimde bereket bolluk ve basarı olsun ve öyle de oldu 🏡🏡🚗🚗💸💸💸

Bolluk Bereket Sağlıklı sevdiklerimizle huzurlu bir yaşam. Şükürler Olsun ve öylede oldu.

Bu bahar hayat arkadaşımı yoldaşımı aşkımı bulayım ve bu sene evleneyim insallah borçlarım bitsin kızım çok başarılı bir öğrenci olsun bi araba alayım cookk mutlu sağlıklı huzurlu bi ömür geçireyim maaşım yükselsin iş yerinde terfi alayım dualarımiza Hızır dokunsun inşallah çok şükür

Oglum kızım sağlıklı mutlu yasasinlar basarili şanslı olsunlar deniz manzaralı evim İstanbul da evlerim ayvalikta etrafında yeşillik ve ağaçlar olan deniz manzaralı yazligim mutlulukla kullanacağım çok güzel arabam olsun bankada yeni fırsatlar için bolca param olsun oğlum kızım eşim annemle beraber sağlıkla mutlulukla keyifle Türkiye ve dünyanın en güzel yerlerini gezmeye ve görmeye niyet ediyorum oğlumun kızımın iyi akranları olsun iyi niyetli sevgi dolu insanlar hayatımızda var olsunlar oğlum kızım yetenekleri olan meslekler sahibi olsunlar

15 yazı görüntüleniyor - 1 ile 15 arası (toplam 25)
Yanıtla: Hıdırellez Dilekleri
Bilgileriniz:

error: İçerik Korunuyor!