Hıdırellez Dilekleri

Tagged: 

• Yayınlanan: Bolluk

Su andan itibaren Mutlu huzurlu sağlıklı maddi manevi zengin bir ömrüm olsun…bolluk bereket enerjisini her an mıknatıs gibi çekeyim…elimi attığım çoğalsin…evim eşyalarım arabam bana hızla gelsin…daima kaliteli ve imanlı insanlar etrafımda olsun…seveyim sevileyim….her daim koruma altında güvenli bir yasamim olsun…

Su an itibariylemaddi manevi bolluk bereket saglik zeginlik nese huzur sevgi olsun elimi attigim her yer bolluga berekete donussun hayal bike edwmiyecegim kadar bolluk bereket olsun hayatimda saglik ve huzur olsun islerimde bereket olsun bolluk ve basari olsun oyle de oldu

Su an itibariylemaddi manevi bolluk bereket saglik zeginlik nese huzur sevgi olsun elimi attigim her yer bolluga berekete donussun hayal bike edwmiyecegim kadar bolluk bereket olsun hayatimda saglik ve huzur olsun islerimde bereket olsun bolluk ve basari olsu

Çok param olsun kazanç artsın ve çok kolay para kazanim güzel ferah bir evim olsun ailemle birlikte o evde sağlıklı mutlu huzurlu yasayım kaşta yazlığım olsun denız görsün Bir araba Audi ve her konuda şans bolluk bereket benden yana olsun tüm dünyayı görebilin puket adası Maldivler parıs Amerika görmedıyıyım yer olmasın sağlık mutluluk huzur zengınlık şans huzur hep benimle olsun

Eşim ve çocuklarımla sağlıklı birhayat sürmek, çocuklarımın işlerinde kolaylıklar, hepimize bol şans,göztepedeki evin biran önce yeniden yapılması, pğlumun uğraştığı işinin bir an önce gerçekleşmesi ve hayallerini gerçekleştirmesi, kızımın istediği işe girmesini diliyorum….

Öncelikle ailemle ve sevdiklerimle beraber hayatına maddi manevi bolluk ve bereket dolmasını,yapmayi hayal ettiklerimin yani sıra bu yıl ask ile bütünleşen bir evlilik diliyorum. Ayrica eğitimimde de başarılı alayim, zihnim gücüm aklım açık olsun. Küçük şirin bir arabam da olsun. Bunların gerçekleşmesine niyet ediyorum.Şükürler olsun ve boyle oldu…

Şuan itibariyle hayatıma bolluk bereket sevgiyle aksın bolluğu berekiti parayı başarıyı mıknatıs gibi çekiyorum başladiğım elimi attığım bütün işlerim kaolaklıkla çözülsün sevgili meleklerimin mucizeleri benimle olsun ve öylede oldu sevgili hızır asl benimdualarımada yetişsin ve öylede oldu🏡🏘🏤💱💲

Yüce rabbim ankarada guzel büyük bir evimiz dikilide denize nazır bir yazlığımız oğluma ve bize hayırlısı ile arabalar oğlüma işinde yükselme ve bol şans ve yurtdışına gidip orada huzur ve sağlıkla başarıyla yaşaması benim tüm yaptığım ve yapacağım resimlerin hayırlısı ile satışınin gerçekleşmesi huzur sağlık bol para iyi dostlar ve iyi arkadaşlıklara sahip olmak oğluma hayırlı yabancı bir eş ve hayırlı evlatlar nasip eder inşallah bizede oğlumun ve torunlarımin mürüvetini görmeyi nasip et allahım tüm bunların tüm kalbimle ve sevgiyle olduğunü kabul edip şükrediyorum ve öylede oldu Şükürler olsun teşekkür ederim

nadi gelsin annemle hac umre yapayım çoooooooooook turlara devre mülklere gideyim

saglık mutluluk huzur öncelikle istediğim.anneme saglıklı ömür.kızıma sevbileceği ve mutlu olacagı iyi bir eş .yurt dışında yaşam diliyorum .oğluma daima çalışabileceği iyi maaşı olan bir iş ve bir kız bebek.leri olsun .deniz kenarında güzel bir yazlık rahat yaşam istiyorum. borçlarımı rahat ve cabasız ödemek borçsuz olmak işlerimde satışlarım bol olsun .bankada param olsun ihtiyaclarımı ve ihtiyacı olanlara faydalı olmak.ülkem için hayırlısını istiyorum amin

10 yazı görüntüleniyor - 16 ile 25 arası (toplam 25)
Yanıtla: Hıdırellez Dilekleri
Bilgileriniz: