Kadir Gecesi Dileği

Tagged: ,

• Yayınlanan: Melekler

Oğlumun yurt dışında yaşaması bol para ve sağlık huzurla olması eşim ben ve tüm sevdiklerime bol para huzursağlık diliyorum veee oğlumun hayırlısı ile evlenmesinidiliyorum istiyorum daima her işlerimizde başarı diliyorum ve daima iyi insanlarla birlikte 😘 olmayı ailemle birlikte inşallah diliyorum

Uzun ve daimi sürecek itibar taktir bol ve helal kazanç sağlayacak,sevdiğim bıkmadan ısınmadan yapabileceğim
    Bol bereketli sürekli tatili çok olan sevgimi gösterebileceğüim yıllar geçtikçe yükselen bir kariyer ile herkesin sevdiği takdir ettiği saygı duyduğu bol kazançlı bol bereketli sürekli bir işi şimdi tüm kalbimle istiyorum ve öylede oldu.

Hayatımda beni sıkan üzen tüm realitelerimin değişip bolluk bereket dolu yeni bir yaşam diliyorum. Haksızlığa uğratarak elimden alınan makamımım iadesini, bir türlü satılamayan tarlamızın satılmasını ve evlatlarımın sınavda yüksek başarılar elde etmesini diliyorum. Tüm dua eden insanların dualarının kabulünü istiyorum. Amin. Teşekkür ederim 😊

Ulu Tanrım cümlemize afiyet,huzur ve sağlık versin inşallah.
    Evimde ve işyerimde bolluk ve bereket nasip etsin inşallah.
    Amin.
    Ve öylede oldu. Şükürler olsun. Teşekkür ediyorum.

eski esimle tekrar evlenmek

Bismillahirrahmanirrahim Besmele in içindeki mananın hürmetine Alemlerin Rabbi olan Allah ,im ayrıldığım çok sevdiğim kişi ile barışalım eskisinden de iyi birlikte ve beraber olalım Hz Süleyman peygamber gibi zengin ve güçlü eyle beni bolluk bereket rızık ver bana hastalarımıza şifa dertlilerimize derman kimsesizlerin kimsesi olmayan Yarabbi kun fe yekün şükürler olsun ve öylede oldu amin

Bismillahirrahmanirrahim. Besmelenin içinde saklı olan o derin mana adına hepinizin dualarının kabul olmasını diliyorum. Ülkeme barış, huzur, bereket ve refah gelsin istiyorum. Kardeşim tez zamanda bir iş bulsun istiyorum. Öğrencilerim dgs sınavını kazanıp fakülteye devam edebilsinler istiyorum. Anneme ve tüm büyüklerimize sağlık ve mutlulukla uzun ömür diliyorum. Ben de kendi adıma sevdiğimle en kısa zamanda barışmak ve bir araya gelmek,yeniden birlikte ve mutlu olmak istiyorum.

Öncelikle hasta olan kardeşimin mucizevi bir şekilde sağlığına kavuşmasını tüm ailemin ve ülkemin rehafaha çıkıp bütün sıkıntılardan kurtulmasını istiyorum

Benim dileyim rabimin izniyle meleklerimin yardımıyla inşallah hayatım daha güzel olsun.mutluluklar boşluklar bereketler mucizeler süprizler güzel habereler bekliyorum amin çocuklarım içinde niyet ediyorum hayatları boyunca sağlık huzur mutluluk bolluk berekat evlerinde huzur mutluluk bolluk berekat evlerinde huzur sağlıkları yerinde olsun.ceplerinde paraları evlerinde huzur sağlıkları yerinde olsun inşallah vede istemediğim ınsanlar tek tek hayatımdan çıkıp gitsinler. Onlar kendileri beni ve bizi bırakıp gitsinler inşallah.evimde kocamla çocuklarımla ailemle birlikte çok mutlu sağlıklı huzurlu bolluk berekat sevgiyle niyet ediyorum. Bundan sonra inşallah hayatım çok güzel olur inşallah amin

Benim dileğim yeni açtığımız iş yerinii kalıcı tanınır bi hale gelmesini sağlamak bütün zorlukların üstesinden gelmek borçlarımızı ödeyebilmek bol para bol müşteri diliyorum kimseye muhtaç olmadan yaşamak istiyorum

Allahin izni ile huzur saglik rizik istiyirum kendime ve cocuklarimin islah olmasi yollarinin bahtlarinin sanslarinin acik olmasi is kapilarinin cok iyi yerlerden acilmasi mutlulugu huzuru sevgiyi yakalamamiz esimin islah olup gercekleri gormesi evliligimin sevgi ve huzur icinde yurumesi olmayacaksa kaderde bunu yadamak vrsa iki iyiligin birinin lutfedilmesi sans sevgi rizik baht acikligi diliyorum oylede olacak amin

bismillahirrahmanirahim.besmelenin içindeki hikmeti adına. öncelikle ANNEME saglıklı ömür . vermeni borçlarımı ödemeyi eşimin siğarayı bırakmasını. kazancımın katlanarak çoğalmasını işlerimin kariyerimin başarımın olmasını.oğlumun huzurlu borçsuz eşiyle mutlu ve bir kız bebeklerinin olmasını.bertuğumun başarılı hayırlı evlat olmasını.kızımın yurtdışında yaşamasını sevebilecegi ve kızımı sevecegi iyi bir eş .mutlu bir yuva kurmasını.saglıklı huzurlu mutlu borçsuz yaşamayı istiyorum amın

12 yazı görüntüleniyor - 1 ile 12 arası (toplam 12)
Yanıtla: Kadir Gecesi Dileği
Bilgileriniz:

error: İçerik Korunuyor!