Regaip Kandili Haydi İsteyelim….

Tagged: ,

• Yayınlanan: Melekler

Maddi ve manevi tüm sıkıntılarımdan kurtulmak ve kimseye muhtaç olmamak

Içinde bulunduğum bu çıkmazdan kurtulmayı ve bir iş bulmaya niyet ediyorum allahım sen yardım et bana o guzel cennet kokulu yollarını nasip et

Yüce Allahımdan ve sevgili meleklerden sağlık huzur mutluluk bol kazanç ve rızık istiyorum en kısa zamanda bize hayırlı iş kapılarının açılmasını istiyorum kötülerin ve kötülüklerin bizden uzak durmasını tüm kalbimle bu kandil gecesinde diliyorum

Maddi sıkıntılarımdan sağlık sorunlarından kurtulmak istiyorum ev araba almak istiyorum çocuklarım için güzel günler istiyorum

Kalbimdeki kişi beni sevsin aşik olsun.İsimde süreklilik ve başari olsun inş

Tüm maddi ve manevi sıkıntılardan kurtulmak bolluk ve bereket ve zenginlik içinde yaşamak kızımın sağlıklı bir bebek sahibi olması oğlumun eğitiminde başarılı olmasını bu kandil gecesinde diliyorum

Allah’ım ve sevgili meleklerimden bolluk,bereket,sevdiğim adamla yuva kurup sağlık, mutluluk, Huzur içinde bir hayat istiyorum. Ailem ve sevdiklerim ile hergün artan keyifli günler geçirmeyi istiyorum, ve öylede oldu🙏🏻

Yüce Allahim izninle sevgili basmelekler bu kandil gecesinde önce benim ve ailem için sağlık huzur mutluluk istiyorum. Oglumun eli ayağı düzgün her şeyi saglikli bir çocuğu olsun. Esi ve cocuklari ile birlikte saadet icinde saglikli huzurlu uzun yillar yasasinlar. Kardeşlerimin ne dilekleri varsa gerceklessin. Kendim için de gonlumdeki muradi biliyorsun Allahim. Tez zaman da bu dilegim gerceklessin. Uzun yillar cocuklarim torunlarim kardeslerim ve butun ailem ile birlikte ask icinde saglikli bolluk ve bereketli omrumuz olsun. Butun bunlarin gerceklesmesini istiyorum. Simdi ve oyle de oldu. Sukurler olsun tesekkur ederim.

Yüce Allahın izni ile maddi sıkıntılarım bitsin ve istediğim bir işe kavuşmamı nasip etsin. Amin

Her seyden once oglum ve kendim icin saglik istiyorum,bolluk bereket borclarimi odeme kolayligi istiyorum senelerdir surumcemede kalan arsa isimizin neticelenip ev sahibi olmak istiyorum bizim icin en hayirli yer neresi ise yerlesik duzenim olsun istiyorum butunbunlarin gerceklesmesini istiyorum ve oyle oldu sukurler olsun .

Sevdiğim bir işe sahip olup çok kazanıp dünyayı gezmeyi seçiyorum ve öyle de oldu

Maddi manevi butun sikintilarimdan kurtulmak kendi kendime yetebilmeye niyet ediyorum

Maddi manevi bütün sıkıntılardan kurtulup eşimle, çocuklarımla sağlıklı, huzurlu, mutlu, neşe dolu, bolluk bereket içinde yaşayacağım uzun bir hayat ve bir ev istiyorum.

Allahım senin yardımını melekleri ‘mizin yardımıyla bana çocuklarımı
    kardeşlerime peygamber efendimizin ve onun ehlibeytlerinin yüzü suyu hürmetine bolluk bereket başarılı mutluluk huzurlu sağlıklı bolluk getirmesine Kızımın işlerinin tekrar yoluna girmesini,oğlumun işlerinde bol kazancı olmasını güzel bir evinin olmmasını istediğim arabayı nasip etmenizi ülkemizi barış huzur mutluluk gelmesine niyet ediyorum Amin şükürler olsun teşekkür ler ve öylede oldu

Hayırlı mübarek günde yoksul ve yetimlere sağlık sıhhat ve hayırlı rızıklar nasip eyle rabbim. İşimdeki sıkıntıyı gidermeme yardımcı ol rabbim. İşimde herşeyin yolunda gitmesini ve yarın bol kazançlar nasip eyle rabbim. Kötü niyetli insanların şerrinden sen koru yarabbim allahım gönlümüzden geçen tüm duaları sen kabul eyle 🙏🏻🙏🏻

15 yazı görüntüleniyor - 1 ile 15 arası (toplam 34)
Yanıtla: Regaip Kandili Haydi İsteyelim….
Bilgileriniz:

error: İçerik Korunuyor!