Regaip Kandili Haydi İsteyelim….

Tagged: ,

• Yayınlanan: Melekler

Önce Sağlık,bolluk,bereket zenginlik içinde bir yaşamı diliyorum,ve seçiyorum.Ya Muti öyle çok zenginlik verki bu zenginliği ihtiyacı olanlarlada paylaşabileyim.YaGaniyu öyle çok servet ve zenginlik verki düşmanlarım bana yaptıklarından utansınlar,bu zenginliği verirken iman ve ibadet zenginliğide ver bana.Bana deliler gibi aşık kalbi güzel,yüzü güzel ,ruhu güzel adam gibi adamla mutlu ve huzurlu bereketli bir yuva nasip et bana,Amin.

Yüreğimdeki tüm dileklerimin mucizevi bir şekilde gerçekleşmesine niyet ediyorum amin ve öylede oldu şükürler olsun inşallah

Ben bu akşam allah tan borç yükünden kurtulmak için dua ediyorum cümlesini kurtarsın çok zor durumdayım allah büyüktür diyorum

Yüce allahim izninle. Ben çocuklarım ve sevdiklerim huzur sağlık maddi manevi bolluk ve bereket içinde hayal kırıklıkları yaşamadan bir hayat istiyorum. Öylede oldu şükürler olsun. Amin.

Altından kalkamıyorum borçlarının allahım ele güne muhtaç etmesin yokluk içinde bırakma beni yarabbim

Allahim bu ozel gecenin ve peygamber efendimizin yuzu siyu hurmetine yavruma saglik sihat istiyorum herkezin yavrusuyla. gunahlarimizin bagislanmasini ve bizi de affettigin kullarin arsina kat allahim.sen herkezin gonlundeki muradi ver icindede benim allahim yavruma bir kardes istiyorum yarab bana tekrar anneligi tattir allahim dualarin kabul oldugu bu gecede sana acilan ellri geri cevirme allahim amiin…

Allahım bol bereketli hayırlı kazanç ve sevgi saygı dolu hayırlı bir eş yuva istiyorum

Maddi sıkıntıların bitmesini para akışı olmasını huzur mutluluk diliyorum meleklerimden

Allahın rahmeti bereketi üzerinize olsun bulunduğumuz borç batağından insanların negatif bakış ve düşüncelerinden kurtar bizi ya Rab işimize rızk bedenimize güç sağlık ver ailemi ve çocuklarımı kazadan beladan koru ya Rahman darda kalmis tum musluman kardeşlerimin sıkıntısını gider tez günde tez zaman da künfe yekûn amin…

Maddi ve manevi bütün sıkıntılarım son bulması askerdeki yavrum sağ salim dönsün hayatımdan düşmanların fesat kıskanç kişiler yok olması ve cıkması dileklermle sevgili meleklerj

Yüce rabbim ve meleklerim eşim ve ben hastayiz derdimize derman verin inş.
    Çocugumuza hayirli iş hayirli eş hayirli bir gelecek nasip eyle.
    Günahlarimizi affet doğru yolundan ayirma bizi.
    Vatanimiza yapilacak olan seçimi hayirlu olani nasip et eger bize ihanet etmek istiyorlarsa oyunlarini bo allahim ve Meleklerim yillarca yasadigimiz düzenimizi bozdurtma allahim kimseye bizleri muhtaç etme hayirli bereketli rizik ver allahim güç ver kalp güzelligi ver allahim.
    Borçlarimiza eda ver hayirli iş kapisi ver.
    Rabbim kapina geldim boş cevirme allahim mekeklerim bu duâna amin deyin inşallah ve öylede oldu

Sağlık,huzur, bereket ve tüm Dünya da sevgi ve barış

sevdiğimle bütün problerim çözülsün, herşey istediğim gibi olsun, o hep yanımda olsun ve en kısa sürede onunla evlenip mutlu bir yuva kurayım. tek duam, tek dileğim bu…

Kuracagim yeni isimde basarili olmak boll musterim olsun ve birazda para kazanmak istiyum

Bu gece sağlık, huzur, mutluluk, berket hayırlı iş kapıları ve işler eşim ve kendim için. Sıkıntılarımızdan kurtulmak ve bir bebek diliyorum 🙏🏻 sen kötü niyetli insanlardan bizi koru kolla yarabbim amin 🙏🏻

15 yazı görüntüleniyor - 16 ile 30 arası (toplam 35)
Yanıtla: Regaip Kandili Haydi İsteyelim….
Bilgileriniz: