Size göre mutlu olmak nedir ya da Mutlu olmak en çok ihtiyaç duyduğunuz şey nedir?

Tagged: ,

• Yayınlanan: Bolluk

Ben nefes aldığım her günumde çevremdeki canlıların yaşadığım olumlu veya olumsuz olayları Her şeyin bir sebebi olduğunu biliyorum ve her şeyi başıma gelen her şeyi seviyorum Bazen üzülüyorum Bazen diyorum ki hayat yaşamak nefes almak Bunlar hepsi birbirini tamamlar ben yaşadığım sürece çiçeği koklamaktan güzel sözler duymak da karşındakini mutlu etmekten mutlu oluyorum ve hep de böyle oldu şükürler olsun teşekkür ediyorum meleklerimi yaradan Rabbime

Ben her sabah çocuklarımı eşimi gördüğümde Allah ıma şükrederim Buğünde sağlıklı bir şekilde yanımda oldukları için . Sevdiklerim yanımda olması.

Ailem ve sevdiklerimle sağlıklı,evrendeki her canın sevgi saygı ve özgürlük içinde olduğu, maddi manevi sıkıntılardan ve tüm sapkınlıklardan vahşetten uzak, dünyanın tüm güzelliklerinin farkında bolluk bereket içinde olmak

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
Yanıtla: Size göre mutlu olmak nedir ya da Mutlu olmak en çok ihtiyaç duyduğunuz şey nedir?
Bilgileriniz:

error: İçerik Korunuyor!