Cesur Ruhlar – Robert Schwartz

0 676
  • Kitabın Adı: Cesur Ruhlar
  • Kitabın Orjinal Adı: Courageous Souls: Do We Plan Our Life Challenges Before Birth?
  • Yazar: Robert Schwartz
  • Yayıncı: Whispering Winds Press, 2006
  • Sayfa Sayısı: 327 Sayfa
  • Tür: Ruh, Beden, Zihin, Spritüel 

Cesur Ruhlar – Kitap İncelemesi

Dört yetenekli medyumun hayatta çok zorluk çeken kişileri seçerek birlikte yaptıkları çalışmaları anlatan bir kitap. Fiziksel hastalıklar, çok sevdiğiniz birinin ölümü, zorlu hayat seçenlerin hikayelerine hep beraber konuk olacağız. 

Doğum öncesi yapılan planların hayatımızı nasıl varolduğu ve aslında bizim için çekilmesi imkansız deneyimlerin nasıl yaşamlarımızı etkilediklerini örnek insanlar üzerinden anlatmışlar. 

Yaşanılan tüm olayların sadece ailemiz ve çevremizi değil aynı zamanda da tüm insanlığı etkileyebildiği amaçlar içerdiğine de şahit olacağız. Hayatımızda ya da çevremizde gördüğümüz tüm senaryoların medyumlarla birlikte inceleyerek bize verilen rolleri sevmeye motive olmak için ilk adımları atacağız. 

Ruhumuz tarafından yapılan doğum öncesi planlara karşı öfke, suçluluk, affetme, kabullenme, barış içerisinde yaşama, zorluklara karşı ruhsal gelişimlerini bilinçli şekilde karşılama ve yaşamı ruh olarak değerlendirmemize yardımcı olacak bu kitap genişleyen, evrimsel süreç içersinde belkide bize kim olduğumuzu göstericek. 

Bu kitaptaki dokunaklı ve yürekten hikayeler sayesinde evrene ve yaşanan olaylara bakış açılarımız bakalım nasıl değişecek? 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.