İNSAN SURESİ 30.AYETİ DERKİ;

0 558

Selamlar,

“Sizde Ol’an bu istek, gerçekte Allah istemiş olduğu için ortaya çıkmaktadır. Eğer ALLAH istememiş olsaydı siz dahi O şeyi isteyemezdiniz. Muhakkak ki Allah Alim’dir.(Her şeyi hakkıyla bilendir.) Hakim’dir.(Hüküm ve Hikmet sahibidir)” ALLAH istemedikçe siz isteyemezsiniz.” Bu nasıl güzel bir ayettir. Benim ve Bütünümüzün en yüksek hayrına şifa Ol’ması niyetimizle..

Yüce Allah’ım; Her şeyin şifanın, sevginin, gücün, kudretin, huzurun, mutluluğun, neşenin, bolluk, bereketin, ilmin, bilimin her şeyin kaynağı sensin. Lütfen bize yardım et. İçimize sinen, ferahlık veren, serinlik veren bol ve yararlı her tarafa dengeli ve bereketli yağmurlarını ihsan et. Yapılan bu Dua’lara karşı Ümidimi yitiren kimselerden eyleme.

Yüce Allah’ım senden başka Dua ile talep edeceğim yardım isteyeceğim kimse yok. Senden başkasına arz edemem Biricik Rabbim. Ey Yüceler Yücesi Allah’ım bu güzel günün hatırına çocuklarımızın, torunlarımızın, sevdiklerimizin, sevenlerimizin hatırına İlahi izinli olduğum kadar bizlere bahşettiğin yeryüzünün, Doğa anamızın ve Gökyüzünün Bolluk ve Bereketini yaratmış olduğun tüm Varlıklara zarar vermeden nasip et.

Ey Yüceler Yücesi Allah’ım; En başta Ülkemiz Türkiye’yi ve İhtiyaç olan her yere Sen Rahmetini, Şafi isminle Şifanı yağdır ve Koruyup kolla yardımlarını esirgeme Ey cömert Kerem sahibi Yüce Allah’ım.  Bizler senden mağfiret,  bağışlanma ve af talep ediyoruz. Şüphe yok ki sen bağışlayan affedensin.

Ey bağışlayıcı ve Rahmeti bol olan merhametli, şefkatli Yüce Allah’ım. Rabbimiz Bize lütfen yardım et. Ben unutsam bile sen unutturma Yüceler Yücesi Güzel Allah’ım. 

Yaşadığım her şey için sonsuz şükürlerimle.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

En derin teşekkürlerimizle    

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.