Geçmiş Yaşam Şifası

0 6.931

Geçmiş Yaşam Şifası

Hayatınızda sürekli tekrarlayan bir döngü içine girebilirsiniz. Bu döngü sizi ruhsal olarak dönüştürmek için hayatınızda var olur. Aslında onunla barış imzalarsanız size dönüşüm sağlar. Onunla çatışırsanız sizi zorlayıp o da size karşı kendini savunur ve sorunlar daha da karmaşıklaşır.

Hayatınızda ortaya çıkan her zorluk sizin dönüşümünüz için ruhunuz tarafından yaşam senaryonuza dahil edilir. Yıllarca çatışıp bir sonuca ulaşamadıysanız artık farklı bir yol denemenin zamanı gelmiş olmalı.

Burada yazacaklarım literatür tanımlama değil bana iletilen ruhsal rehberlikler. Yazıya inanmak ya da inanmamak sizin seçiminiz. Bakalım bana gerçekten bir dönüşüm sağlar mı diyorsanız okumaya devam edebilirsiniz.

Hayatınızda sizi sürekli mutsuzluk alanında tutan, belirlediğiniz yaşam ya da kariyer hedefinize ulaşmanızı engelleyen, bir türlü düzelmeyen sağlık sorunlarının temeli size ait ya da atalarınıza ait geçmiş yaşam borçlarıdır. Geçmiş yaşam dersi aslında bizim dönüştürmemiz gereken altı tane duygunun ve özgürleşmemiz gereken dört duygunun deneyimlenmesidir.

Dönüşmesi Gereken Duygular
  • Hüzün duygusu Huşu duygusuna dönüşmeli
  • İğrenme duygusu Aşk duygusuna dönüşmeli
  • Korku duygusu Sevgi duygusuna dönüşmeli
  • Can sıkıntısı duygusu Neşe duygusuna dönüşmeli
  • Üzüntü duygusu Sevinç duygusuna dönüşmeli
  • Kızgınlık duygusu Şaşkınlık duygusuna dönüşmeli
Özgürleşilmesi Gereken Duygular
  • Öfke Duygusu
  • Kıskançlık Duygusu
  • Nefret Duygusu
  • Kibir Duygusu

Hayatınızdaki dönüşecek ve özgürleşecek duyguları tespit ettik ancak daha büyük karmaşa çoğu insan duygularını tanımıyor. Hatta o duyguya sahip olduğunun farkında bile değil ya da kendini iyi insan kalıbına uydurmaya çalıştığı için bu duyguları yok sayıp görmezden geliyor. Görmezden geldiğiniz anda her kim ne yaparsa yapsın o konuyu kesinlikle şifalandıramazsınız. Önce kendinizi olduğunuz gibi kabul etmenizi öneririm.

Duyguyu tanımayanlardansanız geçmiş yaşam şifası için ne yapmalısınız?

Sizi son günlerde bunaltan durum her ne ise “şu an hayatımda yaşadığım …. sorunlarını yaşamama neden olan durumun sağlıkla, kolaylıkla ve keyifle şifalanmasına niyet ediyorum” dedikten sonra aşağıdaki dünya ile karma temizleme çalışmasını uygulayabilirsiniz. Benim söylediklerime “evet” diyerek enerjinin alanınızı şifalandırmasına izin verirsiniz. Eğer çalışma esnasında uyuyorsanız çalışmaya başlarken “niyet ettiğim konunun şifalanması için ruhsal planımla uyumlu olan her şeye evet diyorum” dediğinizde de enerji alanınızı şifalandırır. Günde sadece tek konu çalışmanızı öneririm. Çok derin bir çalışma üst üste aynı konuyu çalışmayın.

Bu meditasyon kaydını ilk başta dünya ile aramızda var olan sorunları şifalandırmak için ortaya çıkan bir çalışma idi. Son aldığım rehberlik dünya üzerinde yaşanmış her yaşamın geçmiş yaşamını şifalandırmak için kullanılabileceği oldu. Sistemin hayatımızı kolaylaştırmak için dahil ettiği tüm güzelliklere minnetarım.

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.