Niyet Ederken Ne Yapmalı?

0 5.587

Niyet Ederken Ne Yapmalı ve Neler Söylenmeli ? 

Sizler artık gelişen ve olgunlaşan ruhlarsınız. Yaratan’ın izni ile niyetlerinizi var oluştaki yüce varlıklarla birlikte çalışarak ortaya çıkarma zamanınız geldiğini hatırlatıyor.

Yaşam deneyimim ve aldığım rehberliklerle artık bu şekilde ilerlediğinizde hayatınızda bir şeylerin daha hızlı gerçekleşeceğini gördüm. Yapacağınız şey çok basit aslında, hayatınıza dahil olmasını istediğiniz her neyse aşağıdaki iki konuya dikkat ederek detaylandırarak niyetlerinizi yazmak.

Kendiniz için niyette bulunurken “hayatıma artık ……… (niyetiniz her ne ise onu detaylı olarak yazın) dahil olmasını seçiyorum.” Cümle kalıbı ile bitirin.

Var oluşta her bir ruhun kendine özgü yaşam planı var. Bu da bizlerin sevdiklerimizin yaşam planına saygılı olmayı gerektiriyor. Biz birinin hayatına güzel şeyler dahil olsun isteriz. Ancak o insanın kendi yaşam döngüsü içindeki zorluklar ona ruhsal deneyim kazandırma potansiyelini barındırıyordur. Biz aşırı istekte ya da duada bulununca bizim onun ruhsal planı ile uyumsuz olan dileğimiz onun hayatında gerçeklik olabilir. Bu o kişiye ruhsal olarak olumlu bir etki sağlamaz. Bu durumu ortadan kaldırmak için,

“Bu isteğim onun ruhsal planı ile uyumluysa ve o özgür iradesi ile bunun hayatında olmasını istiyorsa olsun” cümlesini niyetinizin sonuna yazın.

Hem sizin hem de sevdikleriniz için niyetlerinizi yazdıktan sonra niyetinizin en sonunu ışık varlıkların güzelleştirmesine izin vermek için aşağıdaki cümlelerle tamamlıyorsunuz.

  • Yaşamımda mucizelerin ortaya çıkması için sevgi enerjisine izin veriyorum.
  • Niyetlerimin imkansız algısından özgürleştirmesi için sevgi enerjisine izin veriyorum.
  • Ruhumun ve egomun dileklerinin ilahi uyumla sevgi enerjisi tarafından gerçekleşmesini seçiyorum.
  • Ben BEN’im Sevgi Gücünün açığa çıkmasına izin veriyorum.
  • Her şey sevgiyle sevgi olsun.

Tüm güzel niyetleriniz sağlıkla, kolaylıkla, neşeyle ve ışık hızında gerçekliğiniz olsun.

Spiritüel Rehber & Danışman Yasemin Derya Metin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.