Suyun Gizemi

0 9.135

Suyun Gizemi

Su hem bilim dünyasında hem de manevi dünyada incelenmiştir. Her birim kendi içinde suya dair bir parça bilgiyi açığa çıkarmıştır.

Yaşamımızı devam ettirmek için gerekli olmasının yanında başka birçok gizeme de sahiptir. Benim bu zamana kadar fark ettiklerimi sizlerle paylaşıyorum.

Nükleer enerji için toplantı yapan bilim adamları masa üzerinde duran suyu içmekten başka bir gıda almıyorlar. Toplantı sonrasında hepsi zehirleniyor. Konuşmaların içeriğindeki negatiflik su tarafından kopyalanıyor ve suyun hafızasını değiştiriyor. İçme suyu olan su zehirli bir maddeye dönüşüyor.

Su doğada kıvrımlı olarak akıyor. Ancak evimize gelene kadar geçtiği boru sisteminde sürekli dik açılarla evimize ulaşıyor. Bu doğal halinden uzak olan açı suyun enerjisini değiştiriyor.  Aynı zamanda geçtiği yerlerdeki insanların enerjisinden etkilenerek suyun hafızası kirleniyor.

Vücut banyo esnasında 1,5 lt suyu emerek bünyesine alıyor. Bu da bizim vücut matriks sıvımızın değişimine katkı sağlıyor.

İçilen sular bekletildiği için su ölü hale geliyor. İslam dininde yemek yemeden önce veya bir şey içerken besmele okunarak suya bize gelene kadar yüklenmiş olan negatif etkiler ortadan kaldırılmış oluyor. Hristiyanlık dininde yapılan şükran duası da yine bu amaca da etki ediyor. Dini ya da kültürel olarak çoğu insanın otomatik olarak sorgulamadan yapmış olduğu dua, ibadet ya da ritüeller yaşamımıza herhangi bir şey dahil olmadan önce onun enerjisi temizlenerek doğal haline dönüştürülüyor.

Hangi din de olursa olsun duanın frekensı 8 herz 8 hertz de dünyanın frekansı ile eşit. Dua etmenin püf noktası inançlı olmak. Engizisyon döneminde bir rahip o zamanın önemli olan hanımefendilerinden birini hastalandırmış. Bunun üzerine adam cezalandırılıp zindana atılmış. Adama kuru ekmek ve pis su verilmiş. Normalde bunları yediğinde adamın sağlığının bozulması gerekmesine rağmen sağlığı iyi olunca adama işkence yapmışlar. İşkence sırasında adam Allah’a bu yiyecekler için dua etmiş ve şükretmiş. Dua ve inancın gücü ile yedikleri arındırılmış.

Gemi battığı için gemidekiler ve kaptan filikalara binmişler. Uzun bir süre okyanusda susuz kalmışlar. Ama karaya ölmeden sürüklenmişler. Kaptan gece rüyalarında etraflarındaki mavi tuzlu suyun yeşil tatlı suya dönüştüğünü gördüklerini söylemiş. Artık susuzluğa dayanamadıkları zaman okyanustan su içtiklerinde suyun tatlı olduğunu görmüşler.

Petrolün yan ürünü olan herhangi bir şekilde değerlendirilmeyen ürünü ile su karıştırmışlar ve insan kalbinin frekansında elektromanyetik dalga ile bir hafta yayın yaptıklarında tamamen berrak su ve petrol fazı birbirinden ayrışmış. Bu bilgiyi şu an yaşadığımız dünyayı eski haline getirmek için kullanabiliriz.  Kirlettiğimiz dünyayı temizleyecek güç içimizde. Kalbimizden ona sevgi titreşimleri gönderdiğimizde mucize diye nitelendireceğimiz durumlar bizimle olabilir.

Masaru Emoto suyu en iyi iyileştiren kelimeyi SEVGİ ve ŞÜKRAN ikilisi olduğunu tespit etmiş.

Su kendine yüklenen tüm olumsuzluklardan faz değişimi sırasında kurtuluyor.

Masaru Emoto’nun yaptığı çalışmalarda suya klasik müzik, heavy metal dinletilmiş. Aptal, senden nefret ediyorum, teşekkür ederim, seni seviyorum sözleri söylenmiş. Olumlu olan söz ve müziklerde dondurulan su kristalleri güzel ve bütünsel kristaller şeklinde olmasına rağmen  kötü söz ve yüksek sesli müziklerde kristaller karışık ve bozuk şeklinde oluşmuş.

Yapılan ikinci bir deneyde 3 kaba pirinç ve su konulup bir hafta boyunca birine olumlu cümle diğerine olumsuz cümle söyleniyor. 3. ile hiç ilgilenilmiyor. Deney sonunda 1. kaptaki pirinç bembeyaz su berrak ve mayalanmış. 2. kaptaki pirinç kararmış. 3. kaptaki pirinç ve su ise bozulmuş. Masaru Emoto çocuklarınızla mutlaka sevgi göstererek ilgilenin diyor.

İnsan vücudunun %75’i su bu nedenle dinlediğimiz müziğe, ağzımızdan çıkan sözlere, içtiğimiz ve yıkandığımız suya çok dikkat etmeliyiz. Aptal kelimesi bile suyu çok etkilerken sürekli küfreden insanlar kendilerine ne büyük kötülük yapıyorlar.

Bir hastanın kanı alınıp alyuvarları inceleniyor. Alyuvarlar yapışkanlaşmış bu da hasta ile ilgilenen doktorun söylediğine göre ileride hastalık riski yüksek bir durum. Daha sonra hastaya işlem uygulanmış su içiriliyor 12 dakika sonra kan yeniden alınıp incelendiğinde alvuyarlar olması gereken sağlıklı hallerine ulaşıyorlar.

Su dinlerde de kullanılıyor. Kutsanmış sular, vaftizler ve İslamiyette abdest almak. Hepsinde negatiften arınılıyor.

Evrende şu ana kadar su bulunan tek gezegen Dünya bu da burada var olan varlıklara Allah’ın bir armağanı olmuş. Ruhsal olarak arınmamızı kolaylaştırmak için.

Su gibi arındırıcı ve hayat verici olabilmemiz dileklerimle. Sevgiler

Yasemin Derya Metin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.