Bilinç Yükseldikçe Ne Olur?

0 9.334

Merhabalar,

Bilinç tekamüle vardıkça nasıl hissetmeye başlarsın?

Etrafta senin kadar farkında olmayan ve Bilinç konusunda senin kadar yükselmemiş kişilerle muhabbet ederken sıkılmaya başlarsın. Seni anlayacak ve dediklerini tartışabilceğin insanlar olmak istersin. Benzerlerine yönelirsin. Etrafınızda gündeme gelen konuları sorgusuz sualsiz kabul etmek yerine nedenleri düşünmeye ve doğru olup olmadığını tartarsın. Korkuların git gide sönükleşmeye başlar…

Görev olarak düşündüğün ve yaptığın bazı şeyleri geride bırakmaya başlarsın. Kendini anlatmak ve iletişim kurmak senin için çok daha kolay olmaya başlar. Olumsuzluklar eski gücünü yitiririler. Çözüm odaklı hale gelir ve problemleri büyütme yerine küçültürsün. Yaşanan negatif olaylar senin hayatını ele geçiremeden üstesinden kolayca gelirsin. Gelecek bir sıkıntı olmaktan çıkarak umutlu bakılan bir ışığa dönüşür. Şiddete tepkin olgunluk olur. Suçlamalara aldırmadan kendini savunmak ya da ispatlamak zorunda hissetmezsin. Hüzünler üzerindeki matem çok hızlıca silikleşerek seni terk eder. Egolar ve iltifatlar gözünü kamaştırmaz. Kıskançlık, öfke, kibir vs. negatif duyguların esiri olmazsın.

İçin sevgi dolar. Hataları kolayca affeder ve evrende bir bütünün parçası olduğunu düşünmeye başlarsın. Öz ve öz kendin olur, huzur tamamen benliğini sarmaya başlar. Mutluluğu ve gerçekliği artık bulduğunu bilirsin.

Sevgide ve Işıkta Kalın

Teşekkürlerimizle

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.