ORB ne demek? Parlayan Işıklar

0 49.276

ORB ne demek ?

ORB anlam olarak “küre, daire, gök cismi” demektir. İnsanlar, sadece belli bir frekans aralığında duyabilmekte ve görebilmektedirler. Çoğumuz sadece somut olana inandığımızdan ruhsal varlıkların olmadığını düşünüp yok sayarız. Bunun sonucunda bu varlıkların sundukları yardım elinin farkına varmadan “umut’suz” bir yaşam sürer gideriz.

Yapılan araştırmalara göre Bilim adamlarının (ORB’ların) özellikle, ruhların titreşimlerini düşürdüklerini ileri sürüyorlar. Nasa’da görevli bilim adamı Prof.Klaus HEİNEMANN fotoğraflardaki paranormal ORB’ların gerçeğini desteklediğini açıklamıştır.(Bakınız. Gizliilimler.tr.org) Buna göre Melekler ve Yükselmiş Üstadlar insanların fotoğraflarında görünüp dikkatlerini çekmek için ORB olarak görünme projesini başlatmışlardır.(Parlayan Işıklar)

ORB’ların günümüzde auraları genişlemiş 5. boyut varlıklar olduğu ve bilince sahip olduğu saptanmış.

Mesela bulunduğunuz ortamda meraklı bir koruma ORB’u varsa yakınlarında bulunan insanların negatif enerjilerini kendilerine çekip onları korur ve İnsanları manen rahatlattığı söylenir. ORB ları kamera, fotoğraf makinesi dışında belli bir frekans aralığında İnsanlar meditasyon yaparken yani medidatif bir durumdayken çıplak gözle görmeleri de mümkündür.

Spiritüel amaçlı ve ruhsal konulu toplantılarda ORB’ ların görüntülenmesi için ideal fırsatlardır. Hatta öyle bir toplantıya gittiğinizde buranın enerjisi ne kadar güzel insanı rahatlatıyor dediğiniz anlardır..Orb’lar şifa ve ruhsal toplantılarında şifacının yakın çevresinde ve yoğun olarak şifacının ellerinin yakınında görüldüğü yada hissedildiği söylenir.( Duru görü, Duru işit yada Duru Hissinize göre bu değişebilir)

Sevgide ve Işıkta Kalın

Teşekkürlerimizle

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.