Koşulsuz Sevgi Enerjisi ile Ailesel Koza Çalışması

0 2.938

Bu çalışma doğduğunuz aile ve evli olanların kendi ailesi için, ilişkilerin şifalanarak ailedeki her bireyin özgür ve sevgi merkezinde yaşam sürmesi adına yapılmalı. Ailesel dönüşüm ve arınma gerçekleştirecek bir çalışma.

Çalışmaya başlamadan önce aile bireylerinin hepsinin yüksek benliklerinden izin alın ve izin veren aile bireyleri için bu çalışma yapılmalı. Aile bireyleri vefat etmiş olsa da bu çalışma yapılabilir. Çalışma ilk önce kendi doğduğumuz aile için daha sonra şu an ebeveyn olduğumuz aile için yapılmalı. İki çalışma arasında minimum üç günlük bir ara olmalı. Üç gün sonra ikinci çalışma tekrarlanmalı. Bu çalışma fiziksel boyutta olan bir çalışma değil. Enerji boyutunda yapılan bir çalışma.

İki çeşit çalışma düzenimiz mevcut. Aile iki kişiden oluşuyorsa aile bireyleri karşılıklı oturulmalı. Üç veya daha kalabalık bir aile ise çalışmayı yapan kişi hayali çemberin ortasında diğer aile bireyleri de hayali çemberin çevresinde oturmalı.

Çalışmayı yapan kişiyi ben olarak adlandırarak anlatıma devam ediyorum.

“Kendimi koşulsuz sevgi enerjisine açıyorum. Koşulsuz sevginin tüm hücrelerimi doldurmasına izin veriyorum. Ulaştığı her yerde tüm düşük titreşimli enerjileri koşulsuz sevgi kolaylıkla yüksek titreşimli enerjilere dönüştürüyor.

Pembe ve altın renkli koşulsuz sevgi enerjisi tepe çakramdan girmeye başlıyor. Tepe çakram ve baş bölgem koşulsuz sevgi enerjisi ile doluyor.
Enerji alt çakralara doğru akmaya devam ediyor.
Üçüncü göz çakram ve ait olduğu tüm bölge koşulsuz sevgi ile doluyor.
Boğaz çakram ve ait olduğu tüm bölge koşulsuz sevgi ile doluyor.
Kalp çakram ve ait olduğu tüm bölge koşulsuz sevgi ile doluyor.
Solar pleksus çakram ve ait olduğu tüm bölge koşulsuz sevgi ile doluyor.
Sakral çakram ve ait olduğu tüm bölge koşulsuz sevgi ile doluyor.
Kök çakram ve ait olduğu tüm bölge koşulsuz sevgi ile doluyor.

Şimdi tüm bedenim ve hücrelerim koşulsuz sevgi enerjisi ile doluyor. Fiziksel bedenimden enerji bedenlerime koşulsuz sevgi enerjisi akıyor. Bedenimde arınma gerçekleşince koşulsuz sevgi enerjisini şimdi kalbimde yoğun olarak hissediyorum. Bu enerjinin kalbimden çıkmasına izin veriyorum.

Şimdi kalbimden çıkan enerji etrafımda girdap oluşturmaya başlıyor. Bu girdap büyüyerek aile bireylerimin hepsini içine alıyor. Girdap hızla dönerken aile olmamıza hizmet etmeyen olumsuz duygu ve düşüncelerin blokajları hepimizin tüm hücrelerinden ve enerji bedenimizden çözülüp hızla kaynağa doğru gidiyor.”

Tamamen çözülüp koyu renk enerjiler gidene kadar bu girdabın oluşturduğu altın enerjili pembe kozanın oluşumuna izin verin. Pırıl pırıl parlayan koza tüm aile bireylerini içine alsın. Bu enerji tamamlanana kadar akışa izin verin. Tamamen altın enerjili pembe kozayı gördüğünüzde ya da onun olduğunu hissettiğinizde hazır olduğunuzda gözlerinizi açın.

Yapmış olduğumuz bu koza bizim aile hızımıza uygun olarak çözülmeyi gerçekleştirecektir. Sadece bir kere yapılacak bir çalışma. Aralarda boşluklar vererek ses kaydı yaparsanız çalışmayı daha verimli yapabilirsiniz.

Sevgi ve ışık her an bizimle

Spritüel Rehber Yasemin Derya Metin

Danışmanlık Almak İçin tıklayınız

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.