Aşkı Bulmak İstiyorum

0 4.409

“Aşkı Bulmak İstiyorum” Demek Bu Kadar Zor Mudur?

Aşk bulmak istiyorum bir çok insanın ulaşmak istediği bir gerçeklik. Aşka siz hangi anlamları yüklerseniz aşk ancak o tanımla hayatınızda var olabilir.

Yaptığım aşkla ilgili grup çalışmalarında ve bireysel seanslarda bilinç her ne kadar aşk bulmak istese de bilinçaltı aşktan uzak kalmak için bir çok senaryo ortaya çıkarıyor. Aşkı bulmamak isteği o kadar güçlü ki hayatına çektiği partnerler ilişki yürütemeyeceği ya da evlilik olmayacak kişiler oluyor.

Çalışmalarda amaç kişinin bir an önce dönüşüm sağlaması. Ancak bazı inançların dönüşmesi kişinin özgür irade seçimleri ile daha uzun sürede ve bir kaç çalışmada ortaya çıkabiliyor.

Aşkı bulamamanın bilinçaltı, genetik, geçmiş yaşam ve ruhsal düzeyinde alanları şifalandırılıyor. Özellikle ruhsal düzey çok derin alanları taşıyabiliyor. Bu alanlarda çok boyutlu çalışma yapılıyor.

Aşkı bulmak istiyorum diyen kişinin gerçekten her seviyede aşkı bulmayı kabul etmeden hayatına dengeli bir ilişki gelmesi pek mümkün değil. Kişinin ruhsal planı ile uyumlu olarak onun hızına uygun olarak arınmayı ve yeni potansiyelleri birlikte yaratıyoruz.

Aşk ile ilgili çalışmalarda, gözlemlerimde ve sorulan sorularda ortak bazı konu başlıkları oluyor. En çok insanların Aşk Acısı ve Aşk Terapisi konularında arayışları oluyor. Bu konularla ilgili temel dönüşmesi gereken alanı birlikte fark edelim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.