Beşeri Aşk

0 3.787

Beşeri Aşk Nedir? Dünyevi Aşkın Etkileri

Ruh aşkın saf olan her halini yaşamaktan büyük bir mutluluk duyuyor. Onun odaklandığı aşkın yaşattırdığı his. Beşeri aşk dünyevi olarak yaşadığımız aştır.

Aşka dair bir sürü silsile egonun istekleri. Bizlerde madde bedende olduğumuza göre hem egonun hem de ruhun isteklerini harmanlayıp akılla orta yolu bulmalıyız.

Mantık evliliği denilen evlilik aslında mantığın değil egonun talepleriyle oluşturulmuş evlilik. Ego olabildiğince konfor ve rahatlık odağında olan parçamız. Onun için de istekleri hep daha rahatlık üzerine oluşuyor. Yanılsamayı kaldıralım mantık evliliği değil ego evliliği bu evlilik türünün adı 

His olmadan aşk yaşanmaz. Zihinden kalbe yol kurulup o kalbin içindeki kıpırtılar ortaya çıkmadığı sürece aşk sanılan bir ilüzyonun içinde oynar durur ilişki içindekiler. Kalbinizdeki o yoğun aşk hissinin kalbinizi ve var oluşunuzu kaplamasına sizi üst boyutlara taşımasına izin verin. Gerçek aşk ömür boyu sürer. Aşk ve sevgi iç içe var olur. Bu hem kadın hem de erkek için olası durum. eter ki her iki tarafta aşkın doğasına kalplerini teslim etsinler.

Aşkın gerçekliğinde acı, keder, üzüntü, özlem, yalnızlık, kıskançlık, kısıtlama hiç biri bulunmaz.

Gerçek aşk özgürlük; her an bir ve bütün olma halidir.

Bildiğin her şeyden vazgeç ve haydi aşkın gerçekliğine gel

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.