Aşk Astrolojisi – Ne Haber Aşktan?

0 3.302

Aşk Astrolojisi ve ilişkiler astrolojisi alanına bakıldığında en çok danışılan konulardır. İlişkiler ile ilgili birçok şeyi haritadan görebildiğimiz gibi, bu güne kadar verdiğim danışmanlıklarla ilişkilerdeki temel hataları veya neden yürümediğini de artık daha rahat tespit edebiliyorum. Aşk astrolojisi genel olarak net olmasada ilişkilerimiz konusunda gidişat bilgisini bize verebilir. Tabii ki her sorunda olduğu gibi ilişki probleminin temelinde de yine bizdeki sorunlar yatıyor. 

İlişki Sebebi – Aşk Astrolojisi

Aslında önce bir ilişkide ya da evlilikte olmanızın sebebine bakmak lazım. Neden bu ilişkidesiniz? Tabiki işin içinde sevgi ve beğenme var ama birçok evlilikte farklı etkenlerde çalışıyor. Mesela yaşım geldi, karşıma da birisi çıktı fena adam/kadın da değil diye evlenen çok gördüm ben. Ya da ailemle yaşıyorum baskı altındayım, birini buldum evleneyim diyerek bir nevi evliliği kaçış yolu olarak görenler var.

Türkiye’de evlilik bir sonuç olarak görülüyor ve her beraberlikte ne zaman evleniriz sorusu özellikle kadınların beyninde büyük yer kaplayıp belli bir süre sonra kavga ya da ayrılık sebebi bile oluyor… Sonra evlenince aslında evliliğin sadece romantizm, flört olmadığı ortaya çıkıyor ve hayal kırıklıkları yaşanıyor. Ben çok fazla çocuk yapmam lazımdı diye evlenen bile gördüm…

Aşkın Dinamikleri

Neyse sebepleri geçelim şimdi aşkın dinamiklerine gelelim, öncelikle aslında hayatımıza talebimize göre birilerini çekiyoruz. Mesela kendimizi yeterince sevmiyorsak bizi çok seven, ilgilenen birisini görünce bizi tamamladığı için kendimizi harika hissediyoruz ve aslında tamamlanmış oluyoruz. Ama sonuçta aslında bir eksiklik tamamlanıyor, hal böyle olunca da o kişi belli bir süre sonra içsel olarak bu vericilikten sıkılıyor ve gidiyor işte o zaman ben onsuz yaşayamam, o bana çok iyi geliyordu başlıyor…

En Güzel Aşk 

En güzel ilişki ve aşk doğru sebeple yapılan, senin boşluklarını dolduran değil, seni severek senin yanında yürüyendir. O yüzden derim ki kişi kendini geliştirdikçe, kendinle ve kendi hayatınla mutlu oldukça onun hayatına da mutlu, dengeli insanlar çekilir, eğer kendinizle sorunluysanız, hayatınıza da sorunlu insanlar çekilir ve üzerine sorun ekler. Kendinizle sevgi dolu ve harika bir ilişki kurduğunuzda hem ilişkiniz daha iyi olacaktır hem de hayattan daha çok keyif alacaksınız. Haritalar ise bu alanda gerçekten çok faydalı oluyor çünkü iki kişiyi derinden analiz edebiliyorsunuz, ilişkilere yaklaşım farklılıklarını tanımlayıp bu bilgileri paylaşabiliyorsunuz. Tabiiki ilişki tarzı, kişinizin sizin haritanı üzerine etkisi, tanışma zamanınız ile birçok hikaye ortaya çıkıyor ve buradan aldığı farkındalıkla ayrılmak üzere olan evliliğini düzelten ve ilişkisinde harika günlere adım atanlar gördüm.

Astroloji Danışmanı: 

Astrolog Güliz Kına

Astrolojik Danışmanlık

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.