Astroloji Haritalarında Evlilik Zamanı

0 4.001

Astroloji Haritalarında Evlilik Zamanı

Astroloji alanında en çok sorulan soru, ilişkiler ve evlilik zamanıdır, hali ile benimde üzerinde en çok çalıştığım cevap oluyor… Şimdi haritalardan ilişki ve evlilik ile neler görebiliriz ona bir bakalım…

Öncelikle herhangi bir soruya cevap vermeden önce haritanın incelenmesi ve kişinin yapısının anlaşılması çok önemlidir, çünkü özellikle sorunlu bir durum varsa ilişkilerde neden zorlandığını ya da evliliğin neden olmadığını anlayabiliriz. Aslında biz bir soru aldığımızda en önce bu kişi evlenebilir mi? Haritası evlilik veriyor mu ona bakarız. Kişinin önce kendisini anlamasını ise her zaman önemli bulurum çünkü evlilik bir sonuç değil, yaşanması ve hala daha devam ettirilmesi gereken bir ilişkidir. Haritanın aldığı transitlerle ve bizim baktığımız birkaç farklı yöntemle evlilik zamanını tespit etmek mümkündür ama ben söylenen evlilik zamanında evliliğe kadar gelip kaçan kişilerde gördüm çünkü nedeni altta yatan korkulardı. O yüzden biz sadece gezegenlerin verdiği müsaitlik zamanlarını görürüz ve bu zamanlar genel olarak ciddi bir ilişkiye ve evliliğe işaret ederler ama ben her zaman haritanın çok iyi okunmasını ve kişinin ilişkide kullandığı dinamikleri anlamasını daha önemli bulurum. Çünkü sorunlu alanlar tespit edilip kişi onun üzerinde çalışırsa aslında birçok şeyi aşabilir ve daha mutlu ilişkiler yaşayabilir.

Evlilik ile ilgili gelen sorularla ilgili en iyi sonuç sizin haritanızın tümü ile okunması, ilişki dinamiklerinin çözülmesi, eğer sorunlu bir durum varsa bilinçaltında yatan problemli alanların tespit edilmesi ve sonra da haritanın zamanlaması ile ilgili konulara bakılması daha doğru oluyor.

Astrolog Güliz Kına

Astroloji Danışmanlığı İçin Tıklayınız

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.