Astroloji Haritasında Kader Yolu! Ay Düğümleri

0 2.735

Astroloji Haritasında Kader Yolu! Ay Düğümleri

Kaderiniz size ne söylüyor? Bu hayatta gitmeniz gereken yol nedir?

Astroloji haritası bize hayatımızda birçok konuda yön gösterir, zorlu zamanları, kolay akış olan zamanları, hatta nasıl bir anne babaya sahip olduğumuzu ve çocukluktan gelen ve bugünümüzü etkileyen bilinçaltı kodlarını bile bulabiliriz. Bunları bulmakla, çözmek arasında da fark vardır tabii, kişinin önce bunları kabul etmesi, sonra bu ışık yolunda ilerlemeye niyet etmesi önemlidir.

Haritada çok önem verdiğim ve her danışanıma özellikle detaylı olarak anlattığım şey ise Ay Düğümleridir. Bulundukları burçlar ve evler önemlidir ve kişiye hayatı ile ilgili çok şey anlatır. Bu doğrultuda gitmeye başladığınızda hayatınızda açılımlar ve ilerlemeler başlar.

Güney Ay düğümü daha çok geçmişle, kayıplarla ve geçmişten getirdiğimiz sıkıntılı alanlarla ve bırakmamız gereken davranışlarla alakalıdır.Arkamızda bıraktığımız yolla ve güvenli alanımızla alakalıdır, alışık olduğumuz farkında olmadan yaptığımız şeylerle alakalıdır, aslında bir nevi güvenli alanımızdır ama hayatta ilerlemek için bu güvenli sığınağı terk etmek gereklidir. Bizi geçmişe çeken ve ilerleme yolumuzu kapatan alandır.

Kuzey Ay Düğümü gitmemiz gereken yolla, ilerlediğimizde şansımızın açılacağı konular ile alakalıdır. Tüm engellemelere rağmen bu yolda yürümek veya yürümeye çalışmak hayat yolunda bizi geliştiren alan olacaktır. Kuzey Ay düğümünün bulunduğu burcu anlamak, hayata geçirmekte önemlidir ama zor olan ise GAD’nün olduğu burcun özelliklerini ve bu alandaki tembelliği atmaktır.

Mesela GAD Boğa ise KAD Akreptedir ve bu yol fazla dünyevilikten ve maddiyat odaklı bakış açısından, sabitlikten uzaklaşmayı, risk almayı, cesaretli olmayı ve tutkuları yolunda ilerlemeyi anlatır. Kişi ancak bu şekilde hayat amacını yolunda ilerleyecektir.

Sadece Ay düğümlerinin bile özümsenmesi kişiye hayatında birçok fayda sağlar. Ama aslında bunu bile derinlemesine anlamak bazen çok zor olabilir. Ve enteresan olan danışanların genelde hiç sevmediğim burç dedikleri çoğunlukla hayat yolunda öğrenmeleri ve anlamaları gereken, ilerlemeleri gereken burçtur. Mesela Başak burcu olan birisi çok mantıklı, çok planlı, çok detaylı ve birçok alanda takıntılı olabilecektir, karşısındaki Balık ise akışta kalmakla, duygularla ve hayatın manevi yanıyla alakalıdır. Başak burcuna ne zaman Balık deseniz aman bırakın onları hayal dünyasında yaşıyor derler ama aslında öğrenmeleri gereken daha rahat olmak, her şeyi planlamaktan ve kontrol etmeye çalışmaktan kaçınmak ve manevi taraflarını geliştirmektir. Yani böylece dengeye gelmiş olacaklardır…

Astroloji haritasının verdiği bilgiler gerçekten muazzam, bunları anlayabilmek ve sindirebilmek ise zaman istiyor ama bu yolda gidenlerin ise hayatta daha rahat ilerlemesini ve kendilerini gerçekleştirmelerini sağlıyor…

Astrolog Melek Güliz Kına

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.