Doğum Haritası Analizi & Astroloji Danışmanlığı

0 6.820

Astroloji Haritası & Doğum Haritası Analizi & Yıldız Haritası:  kişinin doğum tarihi, doğum yeri ve net doğum saati ile çıkartılır. Doğum saati yükselen burcun belirlenmesinde ve hayat alanlarımızı anlatan evlerin belirlenmesinde önemlidir.

Doğum Haritası Analizi ve Astrolojik Olarak Haritamızın incelenmesi ?

Öncelikle kendimizi tanımamızı sağlar, bazı şeyleri neden yaşadığımızı, hayatımızın zorlu alanlarını, kolay ilerleyebileceğimiz alanlarını, içimizde yatan cevherleri keşfetmemizi sağlar…

İlişkilerimiz, ayrılıklarımız, iş ile ilgili alanlarımız, para durumları ve bunların dönemsel olarak aldığı etkileri haritadan okuyabiliriz. Eğer tekrar tekrar benzer ilişkiler yaşıyorsak bunun altında yatan sebepler ve çözmemiz gereken kritik noktalar nedir görebiliriz.

Evlilik ve iş kurma öncesinde uyum haritası danışmanlığı almak sorun çıkabilecek alanlar ve uyumlu alanları görmek için son derece önemlidir, ne de olsa bir ilişki iki kişinin birbirinin beğenmediği alanları tolere edebilmesi ile alakalıdır. Yine iş ortaklığında da uyum haritası ve işe başlama zamanı önemlidir. Genelde bir sorun çıktıktan sonra danışmanlık alınabiliyor fakat o zaman ancak zararın ne kadar çok ya da az olabileceği ve işlerin ne zaman düzeleceği konuları üzerine yorum yapılabiliyor.

Hayat yolumuzda yürürken bize bir rehber ve ışık sağlar astroloji fakat hiçbir astrolog sizin adınıza karar vermez yani bu ilişkiyi bitir ya da bitecek, bu işten ayrıl demez- ya da dememeli – biz oradaki potansiyelleri okuruz siz bunların üzerinden bir karara varırsınız. Çünkü önemli olan haritadan aldığınız rehberlik ile korkmadan o olayların içinden geçebilmek ve farkındalığa vararak size anlatılmaya çalışılanı anlamak ve ilerleyebilmek. Kabule geçerek, korkmayarak birçok sorunun içinden geçen ve zorlu dediğimiz açıları – etkileri aşan kişi gördüm.  Olumlu düşün, olumlu olsun sözüne çok inanırım. O yüzden asıl olan insanları korkutmak değil, onlara oluşabilecek etkileri söylerken aşmaları içinde destek vermektir. Burada da birebir seanslarda aldığım koçluk, enerji eğitimlerinden yararlanıyorum.

Ayrıca astroloji haritalarından bilinçaltınıza yazılmış kodları, aileden gelen inançları ve sorunlu alanları da bulmak söz konusu. Bunların tespiti aslında tedavi ve aşılması içinde en büyük desteği sağlıyor. Astrolojinin en güzel kullanımı size rehber olmasına izin vermek ve buradan aldığınız öngörüleri hayata uygulayarak ilerleyebilmek.

Astrolojinin hayatınıza ve ilişkilerinize rehber olması dileği ile…

Astroloji Danışmanı: Astrolog Güliz Kına

DANIŞMANLIK İÇİN TIKLAYIN

 

ÖRNEK RAPOR

 

GENEL BİLGİLER:

Burç Akrep:

Sezgileri kuvvetli bir burçtur, gizemli şeylere meraklıdır, hayatın enerjisel boyutunu merak eder, sabırlıdır, dayanıklıdır, iyi konsantre olup kafasına koyduğunu yapabilir. Araştırmacı yeteneği gelişmiştir, herkesin her dediğine inanmaz, kendi araştırıp teyid etmek ister. Kişilere hemen güvenmez, mesafesini korur ve güvenmeden önce ufak testlerden geçirir. Sevdiği ve tutkulu olduğu şeylerden kolay vazgeçmez, sevmedi mi de ısınması çok mümkün değildir. Korkuları ile yüzleşebilen, cesaretli bir yapısı vardır, pek kimseye zarar veremez ama bazen kendi kendine daha çok zarar verir.

Bir Akrep burcunun dikkat etmesi gereken şey yoğun duygulardır, bazen fazla kızgınlık, kıskançlık, öfke ve intikam duygusu hissedebilir. Bu duyguları yönetmeyi öğrenmezse hem kendine hem de etrafına zarar verebilir. Kuşkucu, kıskanç ve takıntılı olabilir ama bu alanı kullanmamak tercihindedir.

Yükselen Yay: (burç daha çok kişiliği yükselen ise hayat yolunda nasıl yürüdüğümüzü anlatır)

Yay burcu aslında en iyimser ve hayata pozitif bakış açısına sahip burçtur, kendini geliştirmek, genişlemek, yeni şeyler öğrenmek ve yeni yerlere gitmek ister. Hayattaki öncelikli amacı özgürlük ve hareket kabiliyeti kazanmaktır. Bilgiyi sever, bilgelik arayışındadır. Ruhani ve din konulara meraklıdır, hayatı anlamak ister. Monotonluğu sevmez ve yeni şeylerden heyecan duyar. Kendini geliştirmek, yeni şeyler öğrenmek önemlidir ve hayata açık olmak ister ama diğer taraftan Akrep burcunun kapalı, gizemli doğası da etkin olacaktır. Hayata daha içine kapalı olarak başlayıp sonradan açılmak ve daha sosyal, hareketli olmak mümkündür.

AY Burcu İkizler: Haritamızda Ay duygularımızı nasıl ifade ettiğimizi, annenin tavrını ve tarzını ve hayatta aradığı eş modelini anlatır. Buradaki konumlama duygularını konuşarak ifade etmeyi tercih eden, bilgiyi seven ve karşı tarafla da mental bir uyum arayan bir yapı gösteriyor. Haritada ayın yanında bulunan bir gezegen konumlaması, anneden öğrendiği bazı kalıpların ve kısıtlamalar içeren düşüncelerin hayatına ve ikili ilişkilerine hatta evliliğine etki edeceğini gösteriyor. Yine ayın bulunduğu durum duygularını bastırma, bazı şeyleri açıkça söyleyememe, kafasında bazı hayatla ilgili kurallarının olduğunu gösteriyor. Anneden öğrenilen bazı şeylerin ya da anne ile yaşanan bazı zorlukların (yeterince ilgi görememe ya da sevgisini gösterme şekli) bilinçli olmasa da hayatına etki ediyor olması muhtemel. (bu konumlamayı açabilmek için telefonda biraz daha açarak konuşabiliriz)

Venüs @ Başak burcu: Haritamızda Venüsün konumlaması ilişkilere ve hatta paraya yaklaşım tarzımızı verir. Başak burcu olunca, herkesi beğenmeyen eleştirel bir yapı verebilir. İlişkilerde mantık ön plandadır ve bir kişiyi tanırken hem mantıkla hem de kafada bazı hesaplar yaparak ilerler. Yine zihnin para konuları ile de çok meşgul olması ve sürekli hesaplar- kitaplar yapma durumu söz konusu olabilir.

SAĞLIK: Sağlık konusunda zayıf alanlar haritada özellikle zihinsel konular olarak gözüküyor, duyguları bastırmak, içine atmak genel sinir sistemini etkileyebilir ve vücutta bazı sorunlara yol açabilir. Düşüncelerini iyileştirmek daha iyi bir hayat yaşamak için çok önemli. Yine bacaklarla ilgili problemler de zaman zaman oluşabilir.

HAYAT YOLU: BU haritada bırakmamız gereken huyları, davranışları ve zayıf alanları anlatırken, gitmemiz gereken yolu da verir.

Başkalarına çok fazla bağlı ve bağımlı olma durumu var, sanki hayatında bir baba figürü arar gibi, kendi hayatının sorumluluğu alman çok önemli. Hayattaki en önemli şey kendine güvenmen, kendi iç sesini dinlemen ve kendi hayatını yapılandırman. Eskiyi bırakıp kendine yeni bir yol bulman önemli, aynı şekilde eski alışkanlıkları da. Sevdiklerine bağlılığın ve onların sözünü fazla dinlemen seni hayat yolunda durdurabilir. Kişisel problemleri geride bırakıp hayatında kendi yerini,konumunu bulmalısın.

Genel Yorum:

Haritanın genelinde problemli alan aile olarak gözüküyor çocuklukta yaşanan bazı problemlerin bu hayatta birçok konuya etki ediyor olması muhtemel. Çocukluğunda kendine inancın bir şekilde etkilenmiş olabilir ve buda kendine özgüvenini etkilemiş gözüküyor. Baba ile ilgili yaşanan sorunların hayatında etkisi büyük.

YILLIK ÖNGÖRÜ: 2017 Kasım – 2018 Kasım Dönemi

Bu alanda birkaç farklı teknik ile haritaya bakıyoruz, yaşadığınız ve yaşayacağınız şeylerin üzerinden konuşuyoruz. Burada genel etkileri yazacağım yine telefonda detaylandırırız çünkü bazı gezegen etkilerinin hayatınıza nasıl yansıdığını konuşmamız önemli…

Öncelikle yükseleniniz Yay ve bu alandan geçen zorlayıcı etkiler getiren Satürn gezegeni son 2 yıldır sizi etkilemiş ve biraz zorlamış. Fakat bu etkilerin hayatınıza yansıması tam yükseleninize geldiği dönem olan Aralık 2016 itibari ile başlamış bu zamanda yaşadığınız bazı olaylar ve sıkıntılı durumlar bu yıl Eylül ayında tekrar gündeme gelmiş. Satürn’ün bu alandan geçmesi hayatınızda yeniden bir yapılanma verecek ama bunun için öncelikle eski ve size artık hizmet etmeyen her şeyi yıkması da demek, işiniz de bunun bir parçası. Satürn kendinizi tanımladığınız şeyleri yıkarak güven alanınızdan çıkmanızı ve hayatta yeniden yapılandırmalar yapmanızı istiyor. Bu etki özellikle Aralık ayına kadar devam edecek Aralık sonrası ise Oğlak burcuna geçmesi ile hayatınızda bir yeniden yapılandırma dönemi başlayacak. Yani Ocak 2018den başlayarak 2 senelik süreç sizin hayatınızdaki birçok şeyin yeniden yapılanmasını içerecek, iş değişikliği yaşadığınız yerin değişikliği hatta sizin hayata bakışınızda bile birçok değişim olacak. Hayatınızı istediğiniz şekilde yeniden yapılanmak için bir fırsat gelecek gibi düşünebilirsiniz.

Kariyer alanınızda Terazi burcu bulunuyor ve burada yine iki gezegen konumlaması var. Terazi burcu ilişkiler ile yapılan işleri, arabuluculuk durumunu anlatır, satış ve teknoloji ile ilgili işler hayatınızda ön plana çıkabilir. Aslında geçen yıl bu alanda şans gezegeni geçti ve bu yıl Ekime kadar devam etti, bu aslında işlerinizde iyi giden durumlar verebileceği gibi sizi zorlayan ve sıkan durumlardan da özgürleşme verir etkisi daha çok bu yönde olmuş. Kariyer alanınız beklenmedik gelişmelere açık durumda doğum haritanızda ama buradan geçen transit gezegenlerin etkisi ile burası tetikleniyor.

Kasım 2017 – Kasım 2018 arasında şans gezegeni Jüpiter sizin burcunuz olan Akrepten geçiyor olacak bu aslında sizin hayatınızda ve kimliğinizde olan yaralı (zorlanmış) alanları şifalanma verir. Bunun dışında geçtiği ev itibari ile size arkadaşlar alanından destekli durumlar, yeni bir sosyal çevreye girme de verir. En önemli etkisi ise bu alanın hayaller ve istekler evi olmasıdır, eğer bu yıl değişimler yaşarsanı hayat size hep istediğiniz hayatı ya da hep hayal edip yapamadığınız şeyleri vermeye çalışıyordur. Bu yüzden akışta kalmak, hep yapmak istediğiniz şeylere odaklanmak ve hayatın sizi iyi bir yere götürdüğüne inanmak önemli. Bu duruşta kalmanız size hep hayal ettiğiniz şeylerin bir bir gelmesini sağlayacaktır. Siz nasıl olur ya da nereden gelecek ki demeyin, hayat bir şeyi size vermek istedikten sonra mutlaka bir yolunu bulur.

Haritanızda özellikle kariyer konularında 15-16-17 Kasım çok önemli, bugünlerde aldığınız haberler ve yaptığınız görüşmeler yön belirleyici olacak. 18 Kasımda yaşanacak yeni ay sonrasında ise yine yeni başlangıçlar için iyi etkiler olacak özellikle bu dönemde soysal çevrenizden, iş ortamınızdan tanıdığınız kişilerden bazı haberler ve destekler alabilirsiniz. Yaptığınız girişimlerin sonucunu 4 Aralıktan sonra almaya başlıyabilirsiniz, eğer daha önceden görüştüğünüz yerler olup haber gelmedi ise bu dönemde gelebileceği gibi, eskiden tanıdığınız insanlardan, eski arkadaşlardan ya da iş çevrenizden haberler de bu dönemde söz konusu. Fakat merkürün geri gitmesi yeni bir işe başlamak için iyi etkiler vermez daha çok eskiyle uğraştırır bizi eğer bu dönemde bir sözleşme imzalamak söz konusu olursa konuşalım.

18 Aralıkta yükseleninizde yaşanacak yeni ay yeni başlangıçlar için çok etkili olacak fakat bazı şeylerin yoluna girmesi 24 Aralık ve sonrasını bulabilir. Yine Ocak ayı da sizin hayatınıza yoluna koymanız ve bazı kararlar almanız için iyi olacak.

20 Ocak sonrası ve Şubat ayında daha çok parasal konular gündeme gelecek, yeni bir para kapısının açılması bu dönemde de çok mümkün. Ayrıca yine parasal konuları düzenlemeye çalışıyor olmanız da. İş konularında güzel gelişmelere açık ikinci tarih, 17 Mart ve sonrasındaki günler olacak. 15 Nisandan sonra ise odağınız daha çok ev ve aile konuları olacak.

Mayıs ayı hayatınıza daha çok neşe ve keyif getirecek, birçok hobiye zaman ayırabilir ya da yeni hobiler edinebilirsiniz. Yine sosyal çevreniz ile güzel planlar ve programlar olabilecek bir ay. 17 Mayıs sonrası ikili ilişkiler konuları çok gündemde, aktif ve güzel gelişmelere açık olacak. Bu alan daha özel ilişkileri anlatır ama iş alanında birebir iş yapılan kişilerle de güzel gelişmeleri ifade eder.

TUTULMALAR: Şubat 2017’de başlayan bir süreç ile Kova – Aslan aksında güneş ve ay tutulmaları olmaya başladı. Tutulmalar hayatımızda değişim gerektiren alanları gösterirler ve hızlın değişimleri tetiklerler. En kuvvetli tutulma Ağustos ayında oldu ve bu tutulmaların etki alanı sizin parasal konularınız. Parasal konularda bir değişim 2017 ve 2018’in konuları arasında ki ilk tutulma ile tetiklenmiş durumda. 2018 tutulmalarının etki günleri öncelikle 15 Şubat ve sonrasındaki 3 ay olacak. Yine diğer bir tetiklenme de Temmuz ve Ağustos aylarında etki ediyor olacak, detaylarını anlatacağım.

DOĞUM GÜNÜ HARİTASI: 25 Ekim 2017 – 2018 arası

Her yıl doğum günümüzde yeni bir harita çıkar ve bu harita hayatımızda bazı konuları daha ön plana çıkartır, bu yıl sizin haritanızda Akrep burcu gelmiş ve bu da aslında tekrar bir yenilenme ve değişim yılını ifade ediyor. Yine haritanın hayaller ve umutlar evi çok aktif ve güzel etkilere açık. Bu yıl yaşadıklarınızı evrenin bir işareti olarak kabul edin çünkü sizin dileklerinizi gerçekleştirmeye açık etkiler var ve kendinizi zorlamayın ve bu süreçte korkmayın. Girişimlerinizde istikrarı kaybetmeniz mümkün ama amacınızdan sapmayın ve sorunuz hep ben ne istiyorum olsun. Gerçekten istediğiniz yolda mı yürüyorsunuz ara ara sorgulayın. Ayrıca çevrenizdeki insanlardan çok güzel destek alabileceğiniz bir yıldasınız arkadaşlarınızın ve tanıdıklarınızın size yardım etmesine izin verin. Yılın en önemli ayları Kasım ve Aralık ayları olurken, Yine Ağustosun ikinci yarısı ve Eylül ayı da son derece güzel ve önemli gelişmelere açık olacak. Biraz zorlu alan ise ev ve aile alanı olabilir bu yıl, bu konular ilginizi isteyecek.

Kariyerinizde ise güç bulabileceğiniz bir yıldasınız fakat içinizdeki gücü keşfetmeniz ve kendinize inanmanız çok önemli. Haritanız inandığında her şeyi başarabilecek bir yapı veriyor. Detayları telefonda konuşabiliriz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.