Güneş’in Yaşamsallığı

0 252

Güneş Neyi Sembolize Eder?

Güneş eskiden bu yana yaşamsallıkla alakalıdır, kalp çakrasını anlatır, yaşama tutunmak, hayatta kalmak hem astroloji de hem de en eski kültürlerde Güneş ile sembolize edilmiştir.

Güneş Eril güçtür, Aslan burcunun yöneticisidir ve güç demektir. Bilinç, aydınlanma Güneş ile temsil edilir, aynı zamanda ego’yu da anlatır. Kendine güvenle alakalı olduğundan, kendine güven problemi yaşayanlar Güneş sembolünden veya sarı – turuncu renklerden faydalanabilirler. Krallar, prensler, asalet ve yönetkenlik göstergesidir Güneş…

Güneş ile bağdaştırılan melek Rukyaildir. Altın elementi ile bağdaştırılır, aynı zamanda zenginlik ve şöhret göstergesidir. Haritalarda Güneş’in konumu, yeri, rahatlığı, yaptığı gezegen kavuşumları çok önemlidir Haritanın bulunduğu alana göre kişinin özgüveni ve ne kadar ünlü olabileceğine bakılır. Ying yaşamsallığı anlatan Güneş’in sert açılar alması ile yaşamsallığın tehdidi söz konusu olabilir.

Haritalardaki en önemli gezegen olan Güneş aslında özümüzü, kalbimizi ve kalp ışığımızı anlatır. Güneş’i problemli durumda olanlar kalp çakrasına çalışma yapabilirler ve böylece kalp çakrasını aktive ederler…

Astroloji Hakkında Daha Detaylı Bilgi için Güliz Kına Astroloji Tıklayın! 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.