Yenilenme Duası

0 3.824

Selamlar,

Bugün sabaha karşı kaybettiğimiz  (5 Aralık 2020) Sevgili  Alev Cedimağar’ın (Ruhsal Denge ve Farkındalık Rehberi)  3 Aralık 2020 ‘de paylaşmış olduğu yazıyı  birebir paylaşım yapmak istiyorum. Okuyan herkese şifa Ol’sun. Güle güle Alev Cedimağar yolun Işık Ol’sun. Allah’ım rahmet etsin.

Ruhunuzda hissederek ve her cümleyi onaylayıp kendinizi dönüştürerek okursanız, değişimi fark eder ve çareyi fal, sarkaç, sayı, taş gibi şeylerde aramanın anlamsızlığını keşfedersiniz. Buna Bilinç yükselmesi diyoruz. Bilinç yükselmesi ise Ruhsal Farkındalık ile olur. HER ŞEY BEN  İLE BAŞLAR BEN İLE BİTER. Demeyi öğrendiğinizde yani bir şeylerden medet ummak yerine KENDİ GÜCÜNÜZÜ farkettiğinizde artık yükseliş başlamıştır.

YENİLENME  DUASI

Bu AN itibariyle artık özümle buluşup kendim olmayı ve kendimden kendime dönmeyi seçiyor ve onaylıyorum.

Beni benden uzaklaştırmak isteyen eski enerjiye ait her türlü duygu, öğreti, kişi ve yaptırımları hayatımdan, enerji alanımdan keserek iptal ediyorum.

Bağını keserek iptal ettiğim bu duyguları kendimden serbest bırakarak evrene gönderiyor, artık onlar üzerinde düşünmüyor ve şükürle kabule geçip yoluma devam ediyorum.

Bu arada benim kontrolüm ve bilgim dışında bana gösterilen tüm olumsuz enerjileri de Sevgi, Şifa, Aşk, Bereket Ol’ması ı ve Yüce Yaradan’ın Ruhlarını aydınlatmasını dileyerek sahiplerine geri gönderiyorum.

Ne benden bir başkasına ne başkasından bana negatif hiçbir düşünce ve konuşmanın ulaşmayacağını biliyor ve Yüce Yaradan’dan aldığım güce ve O’nun koruyucu Işığına teslim oluyorum.

Tekamül sürecimde öncelikle kendimle mutlu olmayı ve hayatı anlayarak keyif almayı seçiyorum. Kendimle mutlu olduğum, kendime yettiğim ve daima Şükretmeyi bildiğim zaman , tüm Mutluluk, Şans, Şifa, Aşk, Bereket enerjilerinin rahatça,  çabasızca su gibi hayatıma akmalarını da onaylıyorum.

Ben Daima her şeyin en iyisini Hak ediyorum ve Yaradanın Sonsuz Kaynağından Tüm ihtiyacım olanın hayatıma akmasına izin veriyorum. Her şeyin bende başlayıp bende bittiğinin Farkındayım.

YÜCE YARADANA ŞÜKÜRLER OL’SUN.

Tekrar yolun Işık olsun. Sevgili Alev Cedimağar (Şifa ve Yaşam Terapisti) Bizlere böyle güzel Dualar öğrettiğin ve Rehberlik ettiğin için. “O zaman ne diyelim Sizin her gün  paylaşım yaptığınız O güzel sözcükleri  Hepimize ve Tüm İnsanlara Şifa, Bereket, Huzur, Keyif, Birlik, Bizde Sağlığı ekleyip Mucize dolu bir gün dileyelim. AlevCE” Sözün bittiği yerdeyiz. Güzel  Allah’ım rahmet etsin.

Sevgide ve Işıkta Kalın

Sonsuz Sevgilerimizle

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.