Burçlara Göre Bolluk Durumları

0 7.088

Jüpiter Yay geçişinin burçlara etkisi, yükseleniniz göre de okuyunuz!

Burçlarınızı bu aralar neler bekliyor. Bolluk, aşk, ilişkiler, ev ve aile konusunda bilgileri sizlerle genel yorumlar paylaşılmıştır. 

Koç & Yükselen Koçlar: Şans, bolluk, bereket, genişleme ve hayata geniş bir açıdan bakmayı anlatan gezegenimiz Jüpiter yöneticisi olduğu Yay burcunda 8 Kasım itibari ile geçiyor ve bu geçiş hepimizi son derece yüksek bir şekilde etkiliyor. Koç burçları için bu etki özellikle hayata bakışlarında değişim olarak yansıyacak, ufukları genişleyecek ve hayat görüşlerinde derinleşmeler olacak.  Her anlamda bolluk yaşayacakları bir dönem içindeler. Yeni ülkeleri, kültürleri tanımak, kendinizi dünyaya açmak ve yeni şeyler öğreneceğiniz bir zaman diliminde olacaksınız. Yine yurtdışı ile yapılan işler, yurtdışına seyahatler, yüksek eğitim ve her türlü ufkunuzu geliştirecek aktivite yolunuzda olacak. 

Boğa ve Yükselen Boğalar: Jüpiter’in Yay burcuna geçişi özellikle yükselen Boğaların finans alanını etkileyecek. Ortak finans konularında önümüzdeki 1 yıllık süreçte iyi gelişmeler elde edebilecekler. İş kurmak ya da kurulan işten para akışının ve kazancının başlaması bu dönemde söz konusu olabilir. Yine borsa, döviz ve her tür yatırım aracından para kazanma şansı yüksek olabilecek, bunu yaparken iyi araştırmaları önemli olacak. Finansal anlamda bolluğun olacağı bir dönemdeler. 

İkizler & Yükselen İkizler: İkizler burcu için özellikle ikili ilişkiler alanı aktif olacak önümüzdeki yılda. İkizler bucu artık derin tutku ile bağlandıkları ve daha çok hissettikleri ilişkiler yaşamak isteyecekler. İlişki ve evlilik alanında bazı çözülmeler de yaşanabilir. Eğer kangren olmuş bir ilişki varsa ve  sırf düzen bozulmasın diye bırakmıyorsanız bu alanda çözülmeler ve beraberinde gelen özgürleşmeler söz konusu olacak. İlişkiler konusunda bolluk ve çözümlemeler ikizlerle olacak. 

Yengeç ve Yükselen Yengeçler: Şans gezegeni Jüpiter’in Yay burcuna geçişi sizin iş ve çalışma alanınızı etkileyecek. İş yerinizde yaşadığınız sıkıntılar varsa bu alanda ciddi bir iyileşme dönemi yaşayabilirsiniz. Yine terfi ve iyi bir ekibe geçmek gibi konularda bu dönemde gündeme gelebilir. Eğer sizin için çalışanlar varsa ya da ekip kurmak istiyorsanız bu dönemde sizin için harika işler yapabilecek kişilerle tanışabilirsiniz. İş konusunda bolluk sizi bekliyor olacak sevgili yengeçler. 

Aslan ve Yükselen Aslan: Jüpiter’in Yay burcuna geçişi ana olarak sizin aşk konularınızı etkiliyor olacak, bu konularda önümüzdeki 1 yıl içerisinde güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz varsa güzel ve mutlu zamanlar yaşamanız ve ilişkinizde güzel bir döneme girmeniz mümkün. İlişki konusunda bolluğun hissedileceği bir zamana giriş yapıyorsunuz. İlişkisi olmayan Aslanların önüne birçok kişi çıkabilir ve hatta seçmekte zorlanabilir. Bu alan yaratıcı yeteneklerle, sportif aktivitelerle ve de hobisel aktivitelerle de alakalıdır. 

Başak ve Yükselen Başak: Bu yılın büyük değişimlere açık burç olan Başaklar için ev ve aile alanında büyük değişimler ve gelişmeler yaşanacak. Aile kurmak isteyen Başaklar için güzel bir yıl olabilir yine aile içinde problem yaşayanların bu yıl düzelmeler yaşamaları ve huzuru bulmaları da yüksek ihtimal. Ev konularında da değişimler yaşayabilirler, ev değişimi, alımı, satımı konuları son derece aktif ve şanslı olacak. Mal ve mülk konularında bolluğun yaşanacağı bir dönem içerisine giriyor sevgili başaklar.

Terazi ve Yükselen Teraziler: Teraziler için özellikle iş konularında ve sözleşme imzalama konuları ile ilgili birçok şans söz konusu olacak. Bol iletişimli bir yıl olacak ve birçok önemli kişi ile işbirliği yapma fırsatı karşınıza çıkacak. Yine birçok kısa seyahatte sizin için söz konusu olacak, gittiğiniz yerlerde tanıştığınız kişilerden de güzel destekler alabilirsiniz. Bu yıl eğitim konularına ağırlık vermeniz, yeni ilgi alanlarınızın olması ve bu alanlardan çok faydalanmanız ve bakış açınızın genişlemesi muhtemel. Yeni iş ve fırsatlar çıkacağı bolluk dönemine giriyor sevgili teraziler. 

Akrep ve Yükselen Akrep: Akrep burçları parasal konularda son zamanlarda sıkıldı iseler beklenen yardım kapıda olacak. Önümüzdeki 1 yıl içerisinde özellikle yükselen Akrep burçlarına parasal alanda birçok fırsat gelecek. Yeni bir iş kapısı açılabilir, işlerinden daha çok para kazanmaya başlayabilirler ve hatta kendi işlerini yapıp güzel kazançlar elde edebilirler. Sahip oldukları her şeyde bollaşma yaşayabilirler, daha çok eşya, daha çok para, daha çok kazanç söz konusu olabilecek. Maddi kazanç kapıları açılarak bolluğu yaşayacak akrepler. 

Yay & Yükselen Yaylar: Yılın şanslı burcu Yayların hayatına bu yıl birçok iyilik gelecek, çeşitli şanslar hayatlarına girecek. Yaylar hayatlarında yeni başlangıçlar yapabilirler, beklemedikleri yerlerden şanslar yüzlerine gülebilir ve hayatlarında çok güzel bir yenilenme ve genişleme dönemi yaşayabilirler. Aslında şans birçok şey olabilir, istemedikleri bir işten ayrılmak, hatta içinde mutlu olmadıkları bir ilişkinin bitmesi ya da uzun zamandır bekleyip olmayan işlerinin olması gibi. Şans konusunda yüzleri gülecek oln yaylar bolluğu bu alanda yaşayacaklar. 

Oğlak & Yükselen Oğlak: Bu yılın önemli değişimler geçirecek burçlarından biri de Oğlak burçları, aslında Oğlakların hayatlarını yeniden yapılandırma, birşeyler inşa etme hatta sil baştan başlama yılları. Zaten sorumluluk seven Oğlaklar bu yıl daha da artan yükleri ile sorumlulukta tavan yapacaklar. Aslında Jüpiter Yay geçişi Oğlaklar için biraz daha enteresan ve içsel olacak. Oğlaklar hayatlarını güzelleştirme anlamında bolluk ve rahatlık yaşıyor olacaklar. 

Kova & Yükselen Kovalar: Hep hayal ettiğiniz ne varsa bu yıl olacak desem acaba Kovalar inanırlar mı? Evet bu yıl Jüpiter’in yükselen Kovalar üzerindeki rolü, hayalleriniz ve umutlarınızı gerçekleştirmek ama tabii yöneticisi Satürn olan Kovaların her ne kadar geniş bakış açısı olsa da kendi çaplarında inandıkları ve inat ettikleri konularda yok değil.  Şimdi o yüzden önce inançla ilerlemeniz şart ama inanın çok büyük şanslar kapınıza gelebilir, hatta bu şanslar daha çok etrafınızda olan kişiler tarafından size sunulabilir ya da getirilebilir. Büyük sürprizler kapınızda sevgili kovalar bolluk size kollarını açtı. 

Balık & Yükselen Balık: Bu yılın önemli değişimler geçirecek burçlarından biri de Balık burçları, özellikle kariyer konularında çeşitli şanslar ve fırsatlar önlerine gelecek. Zaten gelmese bile kariyer alanında havayı iyi koklayıp, neyin ne olduğunu güzel anlayabilecekler. Kariyer değişimi, mevki yükselmesi gibi konularda birçok şans elde edebilecekler. Kendi işini yapanlar içinde çeşitli fırsatlar mevcut olacak fakat fazla da abartıya kaçmamak lazım, çünkü fazla hırs ve genişleme kariyerlerinde yanlışlara da itebilir. İş fırsatları konusunda bolluğu yaşayacakları döneme giriyor balıklar. 

Yazıların devamı okumak için Güliz Kına Astroloji sitesine ziyaret edebilirsiniz.  

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.