Bolluk Bilinci Oluşturma Nefes Meditasyonunu

0 4.521

Hep birlikte Bolluk Bilinci Oluşturma Nefes Meditasyonunu yapacağız.

Çalışma esnasındaki en önemli hatırlayacağımız şey nefesimizi burundan alıp burundan vermemizdir. Her seferinde 9 kere nefes alıp vereceğiz. Bunun nedeni 9 sayısı sihirli, kutsal, muhteşem ve tanrısal bir sayıdır. Ondalık sistemin bittiğini temsil eder. Aynı zaman sonsuzluk, inanç ve aşkın tümüyle tamamlanmasını sağlayan gerçeğin sayısıdır.

Beynin sağ lobu bollukla ilgilidir. Bu kısmı aktive etmek ile başlayacağız. Etrafınızda havanın tamamen altın sarısı parlayan bir sim olduğunu hayal edin.

 • Başınızın üzerinde bulunun taç çakradan bu havanın beyinin sağla lobunu dolduğunu hayal edin.Ve 9 kere burundan nefes alıp verin
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 • Altın sarısı simli parlayan havayı baş kısmından omurgaya indirip kuyruk sokumuna getirin. Havayı tutun ve kuyruk sokumunda sıcaklığın olduğunu hayal edin. 9 kere burundan nefes alın ve baş ile kuyruk sokumu arasında havanın gelip gittiğini hayal edip kalıcı altın ışık çubuğu yerleştirin. Bu bölgedeki kıtlık bilincini kaldırcağız.
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 • Kuyruk sokumundan kalbinize doğru havayı götürüp getirin. 9 kere burundan nefes alın ve kalp ile kuyruk sokumu arasında havanın gelip gittiğini hayal edip kalıcı altın ışık çubuğu yerleştirin. Bu bölgedeki kıtlık bilincini kaldırcağız.
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 • Göbek deliğinizden bir delik açarak boğazınıza doru altın sarısı simle havayı götürüp getirin. 9 kere burundan nefes alın ve göbek deliğinden boğaz arasında havanın gelip gittiğini hayal edip kalıcı altın ışık çubuğu yerleştirin. Bu bölgedeki kıtlık bilincini kaldırcağız.
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 • Son olarak kalp hizasındanki sağ kaburganızın hemen bittiği yerden bir delik açarak başınızın tam üstüne taç çakranıza altın sarısı havayı götürüp getirin. 9 kere burundan nefes alın ve kalbin sağındaki kaburga bitiminden ile başınızın üstündeki tepe çakrası arasında havanın gelip gittiğini hayal edip kalıcı altın ışık çubuğu yerleştirin. Bu bölgedeki kıtlık bilincini kaldırcağız.
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9

Üzeriden çalıştığımız bağlantı bölgeleri negatif ve sınırlayıcı olan kayıtlarımızı yok eder. Kendimizi kurban gibi hissetme ve değersizleştirme bilincini siler. Negatif kristalleri silerek pozitif ve olumlu enerjiyi vücudumuza yerleştirir. 

Hepimize şifa olsun…,

Eğer video yönlendirmesi ile meditasyonu gerçekleştirirseniz daha kolay ve rahat şekilde meditete olabilirsiniz. Aynı zamanda size videomuz size yol gösterecektir. 

Bolluk Bilinci Oluşturma Nefes Meditasyonunu Videosu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.