Bolluk Meleklerinden Yardım -1-

1 53.268

Bolluk Bana Gelsin…

Her şey istemekle başlar. İstemediğiniz zaman hiç kimse sizi ne duyar ne de istediğinizi verebilir. Bolluk için taleplerinizi Kalbinizin en derininden  su yüzüne çıkarın. Samimiyetle ve inanarak Bolluk ve Bereketle ile ilgili tüm güzel olan maddi ve manevi anlamda her şey düşüncelerinizle başlar. Düşünceler güzelleştikçe tabi ki Kalben inandığımızda da   Bolluk bereketi de bize getirir. Kıtlık düşüncesini bizden olabildiğince uzaklaştırır. Bolluk bereket böylelikle hayatımıza girer.

Yüce Allah evrensel kitabımız Kuran-ı Kerim’de derki; (bak.Kaf suresi 16.ayeti) Andolsun ki, insanı biz yarattık ve nefsinin ona ne vesvese verdiğini de biliriz. Çünkü “Biz insana şah damarından da yakınız.”  Yüce Allah’ın elçileri olan, melekler, yükselmiş üstatlardan ne istersek isteyelim istediğimiz doğru adrese yani Yüce Yaradana gidecektir. (Yüce Allah ayette ben demiyor, Biz diyor…. Muhteşem değil mi?)

Bolluk Meleklerinden çok farklı yöntemlerle istekte bulunabiliriz. Önemli olan inanarak yürekten samimiyetle istemektir. Onun için

İsteklerimizi yazabilir, Hayal edebilir, Dua edebiliriz.

Size en kolay hangisi gelirse içinizden geldiği gibi istemek size bolluk yolunda ki kapıları açar.

Yalnız “ben bunu hak etmiyorum” gibi bir düşüncede olduğumuzda dualarımızın ucu açık kalır. Mümkün olan en hızlı şekilde bu düşünceyi kendimizden uzaklaştırmamız gerekir. Kendinizi bloke etmeyin. Mutluluğunuza engel olmayın. Şu andan itibaren  kendinize tertemiz yeni bir sayfa açın ve oraya şunları yazın. (Yüce Allah’ım izninle; Sevgili Başmelek Mikail lütfen (gece uykuya yatarken de rüyamda) “mutlu olmamı engelleyen ne varsa bunların hepsini temizle, beni arındır ve hayatımdan tamamen uzaklaştır.” Teşekkürler.) Güzel Nefesler alıp vermeyi ihmal etmeyin. Bundan sonra tüm isteklerinizi zihninizde canlandırdığınız ya da hayal ettiğiniz o tertemiz sayfaya yazmaya başlayın. Örneğin: Her an Yaşamımı Bolluk Bereket içinde yaşamayı seçiyorum.   (Hayal’de edemiyoruz diyorsanız O konuyu da meleklerinize bırakın.)

Meleklerimiz bizlerin  dualarını gerçekleştirmek için Yüce Allah’ın emriyle gece gündüz demeden sürekli görevdeler. Gerçekten “Bolluğu yaşamak” istiyorsanız yürekten isteyin ve bırakın sevgili melekler halletsin.

Bereket Duası olarak “Karınca Duası” okunabilir. (Bolluk ve Bereket için)

Ey Cebrail’in ve Mikail’in, İsrafil’in ve Azrail’in, İbrahim’in ve İsmail’in, İshak’ın ve Yakub’un Rabbi, Ey bereketleri veren, Tevrat’ı, Zebur’u, İncil’i ve Kuran-ı Kerim’i indiren Allah’ım. Kudret ve güç sadece yüce ve büyük olan sana aittir. Açıkça ortadadır ki Hak ve tek Melik olan senden başka ilah yoktur. Sadık ve emin olan Hz. Muhammed senin elçindir. Ey Allah’ım, Ey Allah’ım, Ey kaim ve diri olan, Ey ikram ve Celal sahibi, Ey Azim olan arşın sahibi, senden beni hoş ve helal bir rızık ile rızıklandırmanı talep ediyorum. Ey merhametlilerin en merhametlisi Rabbim Senin Rahmetinle (Ashabı Kehf’in isimleri) Rahimin. Yemliha, Mekseline, Mislina, Mernüş, Debernüş, Şazenüş, Kefetatayyuş, Kıtmîr.“ Amin.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sonsuz Teşekkürlerimizle…

Bolluk Meleklerinden Yardım -2-

Bolluk Meleklerinden Yardım -3-

  1. Nergül koçhan diyor

    Ben vize almaya çalışıyorum ve olumsuz dusunmek istemiyorum .bunun icin yardim istiyorum .cunku o vizeyi almam lazim

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.