Başmelek Mikail

0 95.998

Adı: “Allah en yakın olan” anlamına gelir.

Rengi: Laciverte yakın koyu mavi olarak algılanır.

Başmelek Mikail;

Yüce Allah’ ın Nur’ un dan yarattığı ilk melektir. Başmelek Mikail Kainat’ın düzeni ve koruyuculuğundan sorumlu negatif enerjileri bertaraf eden, arındıran ve evrendeki canların tüm yaşamlarına ait kayıtları (kütüphane gibi) bilen Semavi, Işık (NUR) ordularının başkomutanı, Cennet’ in yöneticisi, tüm meleklerin ve Başmeleklerin lideridir. Gücü ve adaleti temsil eder. Olumsuz enerjili varlıklarlardan “O” muhteşem güçlü elmas parlaklığındaki ışığıyla ve nazar boncuğu rengi enerjisiyle tüm canları koruyan ve bir kalkan (Burada kalkan ruh’un koruması anlamındadır.) görevi gören hepimizin yaşam amacını bildiğinden kendi gücümüzü elimize almamıza bu yolda ilerlememiz için her türlü korku ve endişelerimizden özgürleşmemize ve egolarımızdan arınmak için bizler her istediğimiz zaman  semavi orduları ile birlikte korumaya hazır olan Başmelektir.

Baş melek Mikail’i aklınıza her gelen konuda yardım için çağırabilirsiniz. (Kendiniz, çocuklarınız, aileniz, sevdikleriniz, eviniz, iş yeriniz, arabanız, korumak istediğiniz aklınıza gelen her ne ise ve de evrenimizdeki tüm canlara yardım etmesi için  “O” muhteşem mavi rengi kalkanıyla koruma talep edebilirsiniz.)  Yüce Allah’ım izninle; Sevgili Başmelek Mikail lütfen beni, çocuklarımı, ailemi, sevdiklerimi, evrenimizi mavi rengi enerjinle, kalkan olmanı ve her türlü endişe, şüphe, korku, kaygı, olumsuz düşünce ve duyguları, yıkıcı, düşük enerjileri bizden uzak tut. Sevgili Başmelek Mikail lütfen ( kalbinize odaklanın)  “O” saf sevgimi dolu, dolu yaşamam için güç, kuvvet, cesaret ışığını ve muhteşem gücünü içimde hissetmem için  bana yardım etmeni ve şifalandırmana niyet ediyorum. Ve öyle oldu. Şükürler olsun.

Not: Sevgili Başmelek’e (Kalbinizden hissederek samimiyetle; Derin bir nefesle burundan alıp, ağızdan verirken) niyetinizi talep edin. Ve teşekkür edin.

Sonsuz Sevgilerimizle…

Sana Yardımcı Olacak Başmelek İçin Karta Tıklayınız.
Başmelek Kartı
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.