Başmelek Metatron

0 65.606

Adı: Burada olma, hayatı idame ettirme anlamına gelir.

Rengi: Mor ve yeşil olarak algılanır.

Başmelek Metatron;Zamanı yöneten gerektiğinde hızlandırıp, yavaşlatan, acelemiz olduğunda, kalabalık şehirlerde veya işlerimizi yetiştirmek istediğimizde zaman konusunda yardımcı olan muhteşem bir Başmelektir. Zaman ile bir sıkıntı yaşadığınızda Başmelek Metatron’u çağırabilirsiniz.

Kendinizi yorgun, enerjisiz, moralsiz hissediyorsanız kafanız dağınıksa ve yapmak istediğiniz şeylere konsantre olamıyorsanız, önceliklerinizi belirlemenize enerjinizi ve zamanınızı en iyi şekilde kullanmanız için zamanı uzatmasını, ayrıca kendinize, başkalarına ve hayatın kendisine karşı sabırlı olmanızı sağlamasını isteyin. Böylece herkes kendini çok daha rahat hissetmiş olur. Bir de şimdi şu “an’da, an’ın farkına varmayı ve hayatın farkında olmanız içinde  yardım etmesini isteyin. Auranızın ve çakralarınızın temizlenmesi gerektiğini hissettiğiniz de açmasını  dolayısıyla çakralar açıldığında sezgilerinizin, duru görü, duru biliş, duru işit, altıncı hissinizin daha da güçlendiğini enerjinizin yükseldiğini hissedebilirsiniz. Tabi ki sizler istediğiniz sürece  Sevgili Metatron’dan yardım talep ederseniz yardımcı olur. Ayrıca Sevgili Başmelek Metatron der ki; “Hepiniz saf bir bilinç kanalı olduğunuz için ne düşünüyorsanız onu yayıyorsunuz. Lütfen artık kendinize güvenin.” Yine hepimizin Öz varlığımız (Yüce Yaradan) sayesinde tek bilinç olduğumuzu unutmayın. Çok seviliyorsunuz.Metatron Küpü

Ayrıca yeni çocuklar  İndigo, gençler (yetişkinlerde dahil), kristal çocuklar, gök kuşağı veya altın çocuklar denilen algısal ve sezgisel  yetenekleri  gelişmiş hassas çocuklara hatta bu özelliklere sahip çocuklara, yetişkinlere ve Ebeveynlere de yardım eder. Sevgili Metatron yandaki resimde görüldüğü üzere şifa vermek ve düşük enerjileri temizlemek için “Metatron Küpü” adı verilen Platonik maddelerden yapılmış “enerji” aracı kullanmaktadır.

(Bazı kitaplara göre daha önce yeryüzünde bedenlenmiş insan olarak yaşamış, sonradan melek olmuş.  Hem insan, hem melek mükemmelliğinin bileşimi olduğu için de bu dünyayı Yüce Allah izin verdikçe yönetme görevinde en hayrlı şekilde hizmet ettiği rivayet edilmektedir.)

Not: Sevgili Başmelek Metatron’dan (Kalbinizden hissederek, inançla, samimiyetle; güzel bir nefesle burundan alıp, ağızdan verirken) niyetinizi talep edin. Ve Teşekkür edin. Ve öylede oldu. Şükürler olsun.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sana Yardımcı Olacak Başmelek İçin Karta Tıklayınız.
Başmelek Kartı
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.