Melek Kartı (Kendine Nazik Ol)

Melek Kartı (Kendine Nazik Ol) : Kendini huzurlu hissetmen için çevreni seni anlayan, seven insanlarla kuşat ve kendine karşı nazik ol.

0 53.994

Ben Kendinize Nazik Olmanız İçin Yanınızda Olan Meleğim…

Kendini huzurlu hissetmen için çevreni seni anlayan, seven insanlarla kuşat ve kendine karşı nazik ol. Sana çok iyi gelen, keyif veren, yumuşak, zihnini, ruhunu dinlendiren bir müziğe bırak ve merkezinde kal. Ve vücudunu sana iyi gelen bu güzel müziğin ritmine bırakarak dans et.

Ben Başmelek Sandalfonum ruhunu güçlendirdiğin ve arındırdığın  şu günlerde kavgalı ortamlardan, tartışma, çatışma, tv dahil uzak durman için istediğin takdirde sana yardım ederim. (Eğer böyle bir ortamda isen karar verme, konuları ertele ve tekrar enerjini yükselttiğinde ne yapman gerektiğini zaten biliyor olacaksın.) Benim yardımımı istediğin zaman yapacağın  eylemlerin dahil ve ağzından dökülen kelimelerinin incelikle kibarca ve güçlü olduğunu ve nefes alış verişlerinin sakinleştiğini hissedersin.

Şimdi şu anda hemen etrafını sana  kendini iyi hissettiren ılımlı, neşeli insanlar, rahatlatan müzikler, durumlar ve ortamlarla çevir  ve kendine karşı çok nazik ol. Sizleri çok seviyoruz.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Meleklerle Gücünüzü Keşfedin YouTube’ta bizi takip edip sizi rahatlatacak videolarımızı izleyebilirsiniz. ↵

Meleklerle Gücünüzü Keşfedin Instagram’da bizi takip edip son yazılarımızı kaçırmayın . ↵

Gününüze Işık Tutacak Melek Kartı İçin Tıklayınız.

Melek Kartı Videosu – Kendine Nazik Ol

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.