Melek Kartı (Çocukların ve Sevdiklerin Korunuyor)

0 58.346

Ben Çocukların ve Sevdiklerinizin Korunması için Hep Yanınızda Olan Meleğim…

Çocukların ve sevdiklerinle ilgili endişelerin, kaygıların Yüce Allah tarafından duyuldu. Endişe edilecek bir durum yok. Çünkü her zaman çocukların ve sevdiklerin Yüce Yaradan tarafından korunup, kollanıyor. Sen rahat ol. Her zaman, her yönden güvenliklerinin hem bu dünya, hem de cennette sağlandığını ve bununla ilgili tüm detaylarla ilgilenildiğini bilmeni istiyorum. Çünkü ben çocuklarının ve sevdiklerinin  koruyucu meleği olarak onları sevgiyle gözlüyor ve onlara yardım ediyorum. Yüce Allah’ın istisnasız hepimizin Yaradan’ı olduğunu seni, çocuklarını ve sevdiklerini saf sevgiyle, yargısızca sevdiğini ve her zaman sevecek olduğunu her zaman hatırla. Endişelerinin de bir tür dua olduğunu bil.  Bu arzu, istek ve taleplerin içinde dua et. Ve ayrıca kendini ve çocuklarını bizlerin yani meleklerin gözlerinle gördüğünde koşulsuz sevgi ve kabullenmeyle görmüş olursun. O zaman  onların da ışığının tam anlamıyla sevgi dolu olarak açığa çıkmasına sebep olursun. Çünkü her daim, hepiniz her zaman, her yerde, her anlamda, her manada çok sevilen ve korunansınız.

Kısa bir dua: Yüce Allah’ım izninle Sevgili Başmelek Mikail; Beni, çocuklarımı, ailemi, sevdiklerimi koruduğunuz ve yanımda olduğunuz için çok teşekkür ederim, Lütfen önceliklerime odaklanabilmem, huzur ve güven içinde olduğumu hissetmem için ve de yaşamımın keyfini çıkartabilmem için içimi iman, inanç ve güvenle doldurmanıza niyet ediyorum. Ve öyle de oldu. Şükürler olsun. Teşekkürler.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Gününüze Işık Tutacak Melek Kartı İçin Tıklayınız.

Melek Kartı Videosu – Çocukların ve Sevdiklerin Korunuyor

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.