Melek Kartı (Affetme)

0 72.393

Ben Affetme Konusunda Yardımcı Olan Meleğiyim…

Melekler bu kartı size yaşamınızda tekrar tekrar yaşadığınız olumsuz bir olay veya yaşanmışlıklardan çok yorulduğunuzu gördükleri için gönderdiler. Bu kısır döngüyü  kırmak için, mevcut durumunuzdaki  yaşadığınız olay veya ilişkiyle ilgili eski size zarar veren yaramayan öfke, duygu, düşünceleri bırakmanız sizin için çok çok önemli olduğunu söylüyorlar. Bunu derin nefeslerle  (burundan al, ağızdan ver) alıp vererek ve her nefes verişinde korkularınızı, kaygılarınızı, endişelerinizi, öfkeyi ve diğer size acı veren duygularınızı bize (Sevgili meleklere) vererek yapabilirsiniz. Bağışlamak yada affetmek; diğer kişi veya kişilerin davranışına göz yumduğunuz anlamına gelmez. Sadece o konularla ilgili size  zararlı ve zehirli olan duygu düşünceleri artık taşımak istemediğinizi gösterir. Bağışlama, affetme yoluyla bırakın, ruhunuz, bedeniniz özgürleşsin. Bunu olumlu sözler,  kalıplarla deneyimleyerek yapın. Öfke, endişe, korku ve yargılama yerine kendi istek ve arzu ettiğiniz  konulara yönelin. Kendinizi ve diğerlerini suçlamayı bıraktığınızda, yani siz gerçekten inanarak, samimiyetle bağışladığınızda yada affettiğinizde bu duruma yönelik yaratıcı bir çözüm ortaya çıkacak. Bu yaşadığınız olay her ne ise size gelecek gizlenmiş bir iyiliğin var olduğunu bilin.

KISA BİR AFFETME, BAĞIŞLAMA YOLU:

Sevgili Canlar, Melekler bizlere Oksijen molekülleriyle ulaşır. Acele ettiğimizde, stres anında farkında olmadan nefesimizi tutarız. Oysa bu anlarda en çok  ihtiyacımız olan kocaman derin bir nefes almak  ve meleklerimizden yardım istemektir. “O” güzel yüreğinize odaklanıp her nefes alış verişinizde yaşadığınız olumsuzlukları yada affetmek istediğiniz kişinin ismini sevgiyle niyet ederek …………( şu konu veya kişiyi (her defasında bir kişiye niyet edin) boşluğa adını söyleyerek yada yazarak)  Sevgili Başmelek Ceremayel’e  verin. Derin bir Nefesle  Burundan al, ağızdan ver.) çok rahatladığınızı hissedeceksiniz. Ve öylede oldu. Şükürler olsun.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Gününüze Işık Tutacak Melek Kartı İçin Tıklayınız.

Melek Kartı Videosu – Affetme

Melek kartı seçmek ve tüm Melek listesini görmek için tıklayınız.

Meleklerle Gücünüzü Keşfedin YouTube’ta bizi takip edip sizi rahatlatacak videolarımızı izleyebilirsiniz.↵

Meleklerle Gücünüzü Keşfedin Instagram’da bizi takip edip son yazılarımızı kaçırmayın.↵

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.