Melek Kartı (Akışta Kal)

0 71.593

Ben Senin Akışta Nasıl Kalacağın Konusunda Yardım Eden Meleğim…

Çok daha güzel ve iyi bir yaşam sürmeyi istemenin hiç bir zaman egoistlik olmadığını bil. Daha önceleri kendini kısıtladın az olana rıza gösterdin. Artık buna ihtiyacın yok. Yaşam kaliteni yükseltmek için hiç bir olaydan, kişi ve kişilerden dolayı acı, ızdırap çekmene gerek olmadığını göstermek için yanındayım. İlk adımı hadi artık at. Buna kendine güvenle başla. Sana yardım etmeme izin verdiğin sürece senin yaşam amacın için  gerekli olan en başta kendine olan öz güvenin dahil her şey  sana sağlanacak. Çünkü sen ne kadar çok alırsan, çevrene o kadar çok verebilirsin. Yaşamına mutluluk, huzur, sağlık, keyif, para istediğin ne varsa bizden iste ve nasıl olacak diye düşünme kendini akışa bırak. Akışta Kal…

Yüce Allah ve melekler sizlerin çok mutlu olup, hayatınızın tadını çıkarmanızı isterler. Mutlu olmak İlahi görevin bir parçasıdır. Belki bugüne kadar iyiyi hak etmediğini veya bir başkasının hakkını aldığını düşünmüş olabilirsin. Yüce Allah’ımız sadece bolluk bilincini bilir. Her şeyi yaratmış sizlerin önüne koymuştur. Kıtlığa inanan sadece insanlardır. Yüce Allah ve melekler sen yardım istersen müdahale ederler. Sen her şeyin en iyisini hak ediyorsun. Sadece “O” güzel yüreğine odaklan bizden iste. İyi niyetini samimiyetini koruduğun sürece hayallerinle, istediğine ulaşabilirsin ve bunun için kimseye ödün verme ve akışta ol. Çünkü bizler sizleri çok seviyoruz. Ve öylede oldu. Şükürler olsun.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Teşekkürlerimizle.

 

Gününüze Işık Tutacak Melek Kartı İçin Tıklayınız.

Melek Kartı Videosu – Akışta Kal

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.