Melek Kartı (Başmelek Mikail)

0 76.729

Ben Başmelek Mikail Tüm Kainatın ve Canlıların Koruyucusu…

Bu kart zaten senin de cevabını bildiğin veya kuşku duyduğun konu her neyse onun teyidi  olarak gelir. Sevgili Başmelek Mikail ve koruyucu melekleri ile birlikte dünyamızı ve dünyadaki yaşayan tüm canları koruyan kollayan Yüce Allah’ın yarattığı ilk melek ve meleklerin lideri  güçlü mezhepsiz Başmelektir.

Mikail ismi (Tanrıya en yakın olan anlamına gelir) Sen istediğin takdirde korku ve endişelerini  kökünden söküp atar seni sevdiklerini koruyup güç ve güvenini sağlar  sana herhangi bir konuda (yaşamsal değişiklik yapmak istediğinde) eğer bu değişiklik seni ürkütüyorsa sana cesaret ve gücümü veririm. Bir iş, bir olay ve ilişkiyi bitirmek  istediğinde o iş, o olay yada olaylar ve ilişkiler artık sana  zarar veriyorsa korkusuzca yolunda ilerlemen ve eski gücünü eline alman için benden yardım ve rehberlik isteyebilirsin. Aynı zamanda yaşam amacını bulman içinde sende zaten var olan Yüce Tanrı’nın özelliklerini arttırman ve güçlendirmen için ruhani, mesleki yollarda ilerlemek için bir sonraki adımının neler olacağını konusunda sana istediğin zaman severek yardım ederim.

Sevgili Başmelek Mikail’den kısa bir yardım talebi: Yüce Allah’ım izninle Sevgili Başmelek Mikail lütfen: Şimdi şu anda enerjin bana aksın. Güvende olduğumu bilmemi,

duygusal, fiziksel, zihinsel ve maddi manevi İlahi Sevgi’nin saf enerjisi ile

ailemi, sevdiklerimi, ülkem ve evrenimi  sarıp, sarmaladığını, korunup, kollandığımı anlamam ve hissetmem için bana yardım etmene niyet ediyorum.  Teşekkürler. diyebilirsiniz. Yeter ki siz samimiyetle yürekten yardım isteyin. Biz her zaman sizinleyiz. Çok sevildiğinizi bilin.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Gününüze Işık Tutacak Melek Kartı İçin Tıklayınız.

Melek Kartı Videosu – Başmelek Mikail

Melek kartı seçmek ve tüm Melek listesini görmek için tıklayınız.

el

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.