Melek Kartı (Yeteneklerini ve Gücünü Keşfet)

1 66.771

Ben Senin Yeteneklerini ve Gücünü Keşfetmene Yardım Edeceğim…

Artık yaşamında hoş görü, zariflik, sükunet istiyorsun. Çevrende yaşanan kabalık, karmaşa ve kaoslardan çok sıkıldın. Bu dünyada artık bende varım demek istiyorsun. Ben Başmelek Haniel’im (İsmim Yüce Allah’ın zarafeti anlamına gelir.) Ayrıca Ay’ın evreleri (Yeni Ay- Dolunay) ile ilgili duygu, düşüncelerini, bilinçaltını ve kendi gücünü keşfetmene, sessiz sakin huzurlu bir şekilde duygu geçişlerine sen istediğin her zaman yardımcı olurum. Yeni Ay’da yepyeni isteklerini, dileklerini yaşamına geçirmene, Dolunay’da ise artık sana yaramayan, zarar veren her şeyi bırakmana kısaca artık gerçek kendin olmana, gerçek kendi gücünü ve yeteneklerini keşfetmene sevgiyle yardım ederim.

Benden yardım istediğin her zaman yapacağın her işte katılacağın her hangi bir toplantı, seminer(v.b) gibi konularda yaptığın işin tadını almana, huzurlu olmana, keyfini çıkarmana, mutlu olmana, katılımcılarında mutlu olmalarına sükunetle rahat bir şekilde geçmesine ve ortamlara zerafet katmana severek yardımcı olurum. Ayrıca bir de tamamen iç sesine yönelip onu dinleyip, hissettiğinde Kozmik yeteneklerini ve gücünü keşfedip hayata geçirdiğinde evrenin sevincine ortak olacak,  hangi fikirlerini izlemen gerektiğini biliyor olacaksın. Benimle iletişime geçmen ve İlahi rehberliği alıp, farkına varman için sakin ve derin güzel  nefeslerle benden hissetmen için  yardım iste. Memnuniyetle  seninle olacağım. Çünkü çok seviliyorsunuz. Ve öyle de oldu. Şükürler olsun.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Gününüze Işık Tutacak Melek Kartı İçin Tıklayınız.

Melek Kartı Videosu – Yeteneklerini ve Gücünü Keşfet

Melek kartı seçmek ve tüm Melek listesini görmek için tıklayınız.

  1. NİLÜFER diyor

    Merhaba,

    Günlük melek kartlarımı okuduktan sonra ilgili sayfanın çıktısını alamıyorum lütfen yardımcı olur musunuz?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.