Melekler, Şifa, Bolluk, Olumlama, Dua, Astroloji, Meditasyon, Reiki, Nefes, Spiritüel Bilgiler ve Kişisel Gelişim için Harika Bilgiler.

Melek Kartı (Kabullen)

Merhabalar, Sevgili Canlar,

…Ben Sana “Kabullen” mende Yardımcı Olan Meleğim…

Herhangi yaşamış olduğun bir olayı ya da durumu “kabullen” mediğinde yada sana problem gibi görünüyor olsada bu olayın aslında cevaplandırılmış bir duan olduğunu bil. Yüce Allah yeniye  yer açmak için bazen eskiyi hayatından çıkartır ve bu değişim süresini senin daha rahat geçirebilmen ve atlatabilmen için beni yardıma gönderir. Ben Başmelek Ceremeyal’im. Bu hayatında ki  değişimi kolaylaştırman, adapte olmanı sağlaman ve yumuşak bir şekilde acı çekmeden bu olayı atlattığında bana daha çok güveneceksin. Bu durumun için ne zaman yardım istersen yanında olduğumu bil. Ve değişimi kabullendiğinde de her şeyin tam olması gerektiği gibi senin için gizli olan hayırları çok yakında;

Görecek, Anlayacak

Ve böylelikle yaşamını tekrar gözden geçirdiğinde bu olayları iyi ki yaşamışım deyip teşekkür ederek artık yeryüzünde cenneti yaşamaya başlayacaksın… Çünkü Yüce Yaradan tarafından her zaman korunuyor ve kollanıyorsun.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Teşekkürlerimizle

Yorumlar
Yükleniyor...
error: İçerik Korunuyor!