Melek Kartı (Kabullen)

0 80.911

Ben Sana “Kabullen” mende Yardımcı Olan Meleğim…

Herhangi yaşamış olduğun bir olayı ya da durumu “kabullen” mediğinde ya da sana problem gibi görünüyor olsada bu olayın aslında cevaplandırılmış bir duan olduğunu bil. Yüce Allah yeniye  yer açmak için bazen eskiyi hayatından çıkartır ve bu değişim süresini senin daha rahat geçirebilmen ve atlatabilmen için beni yardıma gönderir. Ben Başmelek Ceremeyal’im. Bu hayatında ki  değişimi kolaylaştırman, adapte olmanı sağlaman ve yumuşak bir şekilde acı çekmeden bu olayı atlattığında bana daha çok güvenip rahatlamış olduğunu göreceksin.. Bu durumun için ne zaman yardım istersen yanında olduğumu bil. Ve değişimi kabullendiğinde de her şeyin tam olması gerektiği gibi senin için gizli olan hayırları çok yakında görüp anlayacaksın.

Ve böylelikle yaşamını tekrar geri bakıp gözden geçirdiğinde bu olayları iyi ki yaşamışım diyerek teşekkür edip artık yeryüzünde cenneti yaşamaya başlayacaksın… Çünkü Yüce Yaradan tarafından her zaman korunuyor ve kollanıyorsunuz.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sonsuz Teşekkürlerimle…

Gününüze Işık Tutacak Melek Kartı İçin Tıklayınız.

Melek Kartı Videosu – Kabullen

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.