Başmelek Ceramayel’le Affetme Çalışması

0 5.661

Başmelek Ceramayel‘den affetme üzerine;

“Sevgili insan kardeşlerimiz sizlere kadim öğretiler ve kutsal kitaplar aracılığıyla hep affetmeniz hatırlatıldı. Dünya planında sizlerin özgürleşebilmesi için affetme en önemli derslerinizden biri. Kendinizi affettiğiniz zaman herkesi affetmiş olursunuz. Sizler kendinize bile itiraf etmeden gizli gizli kendinizi bağışlamıyorsunuz. Size derinden kendinizi affetmeniz için yardımcı olmama izin verin. Affetme çalışması ne yazık ki bir çalışma ile gerçekleşebilecek durumda değil. Her gece beni kendinizi affetmek için çağırın. Sizleri şifalandırmak için bana izin verin.

Affetme Çalışma İçin: 

“Başmelek Ceramayel, şimdi kendimi tüm zaman boyut ve mekanlarda Yaratıcı’nın beni kusursuz gördüğü gibi görmeme engel olan herşeyi şifalandır” diye niyet edin. Sonrasında siz kalbinize odaklanıp nefesinizle içinize koşulsuz sevgiyi çekin. Aldığınız nefes koşulsuz sevgi verdiğiniz nefes suçlamanız olsun. Bu halde kalabildiğiniz kadar kalın.”

Affetme Çalışma Detayı:

İlk gece niyetinizi kendiniz için yapın. Daha sonra hayatınızda olumsuz etki bırakmış her bir kişinin adını ayrı ayrı geceleri yatarken söyleyip niyet ederseniz daha etkili olur. Melekler bizlere kendimizi ve dünyayı arındırmamız için yardımcı oluyorlar. Sizlerde bu çalışmayı sevdiklerinizle paylaşarak bu arınmaya katkı sağlamış olursunuz. Cenneti yeryüzünde var etmek için sevdiklerinizi de bu çalışmayı paylaşarak dahil edin lütfen ♥

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.