Melek Kartı (Para)

Melek Kartı (Para): Ben Para Meleğiyim; Para’ yla ilgili endişe, kaygılarını ve destek isteyen dualarını duyduk. Tüm bu olumsuzluklar sadece senin zihninde.

0 108.819

Ben Para Meleğiyim…

Para’yla ilgili endişe, kaygılarını ve destek isteyen dualarını duyduk. Tüm bu olumsuzluklar sadece senin zihninden kaynaklanıyor. Olumsuz inanç duygu ve düşüncelerin yüzünden tıkanıklık yaşadın. Parayla ilgili olumsuz düşüncelerini iyileştirmene ve serbest bırakmana yardım etmek için yanındayım. Tanrı’nın Sana koruyucu meleklerinden birini göndermesinin sebebi  senin rahat, güvende, mutlu ve huzurlu olmanı istediği için. Yüreğine odaklanıp benden sana göksel katkılarımla  yardım etmeme izin vermen. Ben Başmelek Ariel’im. Yüreğinin rehberliğini (iç sesini) olumlu gelen sesi dinlediğin ve saygı duyduğun takdirde refah şimdi sana geliyor. Sen samimiyetle, inanarak yürekten iste aksın. Yüce Allah’ın serveti sonsuzdur. Her zaman desteklendiğini bil.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Gününüze Işık Tutacak Melek Kartı İçin Tıklayınız.

Melek Kartı Videosu – Para

Meleklerle Gücünüzü Keşfedin YouTube’ta bizi takip edip sizi rahatlatacak videolarımızı izleyebilirsiniz. ↵

Meleklerle Gücünüzü Keşfedin Instagram’da bizi takip edip son yazılarımızı kaçırmayın . ↵

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.