Melek Kartı (Aşk)

Melek Kartı(Aşk). Ben Aşk Meleğiyim. Önceki ilişkilerinde çok acı çektin ve başka acı yaşamak istemiyorsun. Meleklerine ve duygularına güven. Kartımız sizle.

1 162.030

Bu kart sevgili melekler romantik bir ilişki, doyumsuz bir aşk yaşamak istediğini gördüğü için gelir. Evet yeni bir aşk sana doğru geliyor.

Ben Aşk Meleğiyim…

Önceki ilişkilerinde çok acı çektin ve başka acı yaşamak istemiyorsun. Meleklerine ve duygularına güvendiğinde, kalbinin kapılarını bu sevgiye samimiyetle açtığında o beklediğin aşkınla karşılaşacak kendini bu aşkın akışına bıraktığında sana kat ve kat geri döndüğünü göreceksin.

Sana bu aşkın yolunda rehberlik etmemi istediğin de örneğin; bir davet, bir mesaj ya da bir spor merkezi gibi herhangi bir aktivite de yüreğindeki o kişiyle karşılıklı geldiğinde veya konuştuğunda çok güçlü ve güzel duyguların seni sardığını ve aradığın kişinin o olduğunu hissedip göreceksin. Çünkü benim en belirgin özelliğim duygularının çok güçlü olduğunu sana hissettirmektir.

Rehberliğime ne kadar uyar ve güvenirsen aşkın sana bir o kadar hızlı geleceğini bil. Çünkü siz her daim sevilensiniz. Meleklerin seni koruyacaklarına dair söz veriyorlar. Ve öyle de oldu. Şükürler olsun.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Gününüze Işık Tutacak Melek Kartı İçin Tıklayınız.

Melek Kartı Videosu – Aşk

Meleklerle Gücünüzü Keşfedin YouTube’ta bizi takip edip sizi rahatlatacak videolarımızı izleyebilirsiniz. ↵

Meleklerle Gücünüzü Keşfedin Instagram’da bizi takip edip son yazılarımızı kaçırmayın . ↵

  1. Simran diyor

    Sevgiyle ve isiklakabul ediyorum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.